Treniruotėje apsilankė vaikų stovyklos dalyviai

Treniruotėje apsilankė vaikų stovyklos dalyviai

  

Rinktinių pertrauką „Betsafe-LKL” čempionate „Šiaulių” komanda išnaudoja ne tik intensyviai ruošdamasi likusiai sezono daliai, bet ir susitikdama su jaunaisiais krepšinio mėgėjais. Treniruotėje apsilankė Kurtuvėnų mokyklos – daugiafunkcio centro žiemos atostogų stovyklos, į kurią suvažiavo vaikai iš visos Lietuvos, „Čiuožk ant ledo” dalyviai. 

Krepšininkai atsakinėjo į vaikų klausimus, varžėsi mėtydami nuo baudų metimo linijos, žaidė pramoginius žaidimus, fotografavosi bei įteikė dovanų – komandos kalendorius.

Stovyklos vadovo Seržo Staponkaus teigimu, stovyklautojai susitikimo su krepšininkais labai laukė.

„Krepšinis yra mūsų antroji religija, tą keliaudamas po pasaulį visiems sakau. Stovykla orientuota į sportą ir į pramogas, kuriose taip pat galima varžytis, gauti įvairių iššūkių. Čiuoždami ant ledo, išmokdami čiuožti, nes yra ir tokių vaikų, kurie tai daro pirmą kartą, jie taip pat gauna iššūkį įveikti save. Viena iš programos dalių yra susipažinti su įvairiomis sporto šakomis ir neįgaliųjų sportu. Todėl susitikti su profesionaliais krepšininkais, prisiliesti prie tų, kuriuos mato per televizorių, jiems yra kažkas tokio. Vaikai labai laukė šio susitikimo, todėl ši diena jiems suteikė puikių įspūdžių ir bus vienas iš gerųjų stovyklos atsiminimų”, – kalbėjo S.Staponkus.

„Betsafe-LKL” čempionate „Šiauliai” kovo 1 d. savo aikštėje susitiks su Kėdainių „Nevėžiu”.

< Atgal Spausdinti