Tarp savaitės gražiausiųjų ir su šiauliečių momentai

Tarp savaitės gražiausiųjų ir su šiauliečių momentai

    

Praėjusi savaitė „Betsafe-LKL“ pirmenybėse buvo viena intensyviausių šiame sezone – buvo sužaisti net septyni susitikimai. Keliuose iš jų buvo užfiksuoti gražiausių savaitės momentų rinkinio verti epizodai.

Penketuką pradeda Utenos „Juventus“ puolimo dirigento Vaido Kariniausko nežiūrint iškištas perdavimas komandos draugui Vaidui Čepukaičiui. Pastarajam teliko įdėti kamuolį iš viršaus.

Ketvirtojoje pozicijoje atsidūrė Panevėžio „Lietkabelio“ atstovo Pauliaus Valinsko tolimas metimas sulig pirmojo kėlinio sirena į Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšį.

Trečioji ir antroji vietos atiteko „Šiaulių“ krepšininkams – atitinkamai Mindaugui Lukauskiui ir Justui Furmanavičiui. M. Lukauskiui tokią garbę uždirbo epizodas, kuriame, nors veteranas ir prarado kamuolį, galiausiai reabilitavosi puikiu bloku Mindaugui Girdžiūnui. Tuo tarpu J. Furmanavičius pasižymėjo aštriu reidu į baudos aikštelę, kurioje „Ryto“ krepšį sudrebino galingu dėjimu.

Vis tik lygių sau praėjusią savaitę neturėjo eilinį kartą skrydį virš krepšio atlikęs Prienų „CBet“ žaidėjas Tomas Digbeu. Jaunasis prancūzas nepabūgo V. Čepukaičio ir sugrūdo kamuolį į krepšį per „Juventus“ veteraną, po to jį palydėdamas dar ir piktu žvilgsniu.

< Atgal Spausdinti