Snaiperio konkurse E.Stankevičius į pusfinalį nepateko

LKL / BNS nuotr.

Vienintelis „Šiaulių” atstovas Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketverto varžybose Klaipėdoje Eimantas Stankevičius trofėjaus į Saulės miestą neparvežė.

Pirmasis tarp visų dalyvių pradėjęs „Betsafe-LKL” snaiperio konkursą Eimantas Stankevičius atlaikė įtampą ir atrankoje surinko 16 taškų bet į kitą etapą nepateko.

Iki galimybės tęsti kovą dėl snaiperio apdovanojimo jam pritrūko vos 1 taiklaus metimo.

Šiaulietį iš kovos išstūmė paskutinis savo metimų seriją atlikęs Lietuvos krepšinio legenda Darjušas Lavrinovičius. Į konkursą pakviestas svečio teisėmis aukštaūgis atrankoje surinko 18 taškų.

Snaiperio vardą vietos sirgalių džiaugsmui iškovojo „Neptūno” atstovas Osvaldas Olisevičius, finale 17:15 įveikęs Prienų „CBet” atstovą Martyną Varną.

bronzine-kmt-dvikova-neptunas-lietkabelis-5e494b8e32057

Suimprovizuotame mini tritaškių konkurse bronzinių rungtynių pertraukos metu laikus, kai pats yra laimėjęs šį konkursą, galimybę prisiminti turėjo ir buvęs „Šiaulių” žaidėjas Donatas Slanina, šiuo metu dirbantis su perspektyviausiais regiono jaunaisiais talentais „Saulės” krepšinio akademijoje ir Šiaulių sporto gimnazijoje.

Taiklia ranka garsėjęs šiaulietis parodomojoje dvikovoje susikovė su pramogų verslo atstovu Jonu Nainiu. Metimų serijoje iš trijų pozicijų D.Slanina surinko 13 taškų, jo varžovas – 4 taškus.

Į „Betsafe-LKL” čempionato kovas „Šiauliai” grįš po rinktinių pertraukos kovo 1 d., kai ypač svarbiose rungtynėse savo aikštėje susitiks su Kėdainių „Nevėžiu”.