„Šiauliuose” rungtyniaus gynėjas M.Varnas

„Šiauliuose” rungtyniaus gynėjas M.Varnas

LKL / BNS nuotr.

  

„Šiaulių” marškinėlius nuo būsimo sezono vilkės gynėjas Martynas Varnas. 196 cm ūgio krepšininkas su Saulės miesto komanda pasirašė trejų metų sutartį.

Praėjusiame sezone 23 m. M.Varnas atstovavo Prienų „CBet” ekipai, kurioje vidutiniškai, aikštėje praleisdamas po 26 minutes, pelnydavo po 8,8 taško, atkovodavo po 2,6 kamuolio bei atlikdavo po 1,8 rez. perdavimo per rungtynes, o tritaškius metė 41 proc. taiklumu.

Kaune gimęs krepšininkas gynė Lietuvos garbę visų amžiaus grupių jaunimo rinktinėse ir į savo kolekciją pasidėjo 2016 m. Europos U20 čempionato sidabrą ir 2015 m. Europos U18 čempionato bronzą.  

Sėkmingiausiai jam asmeniškai susiklostė 2013 m. Europos U16 čempionatas. Jame šalies rinktinė užėmė 9 vietą, bet M.Varnas buvo tikras ekipos lyderis, pelnydamas po 16,9 taško, atkovodamas po 6,2 kamuolio ir atlikdamas po 4,7 rez .perdavimo per rungtynes.

Karjerą pradėjusį Kauno „Žalgirio“ dublerių komandoje M.Varną vis pristabdydavo patiriamos traumos. Žaidėjas buvo skolinamas Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ bei Kėdainių „Nėvežio“ ekipoms, o pasibaigus sutarčiai su „Žalgiriu“, persikėlė į Prienus.

M.Varnas tapo antruoju krepšininku, tarpsezoniu atvykusiu į Šiaulius. Anksčiau geltonieji pasirašė sutartį su į Lietuvą sugrįžusiu puolėju Denisu Krestininu.

< Atgal Spausdinti