„Šiaulių” moterų komandai vadovaus T.Keršis

„Šiaulių” moterų komandai vadovaus T.Keršis

  

„Šiaulių” krepšinio klubas rado pamainą į užsienį išvykstančiam Romualdui Petroniui. Nuo būsimo sezono Saulės miesto moterų komandą treniruos Tomas Keršis. Su į Lietuvą iš Estijos sugrįžtančiu krepšinio specialistu pasirašyta dviejų metų sutartis su galimybe ją pratęsti.

„Dalininkai mums iškėlė ambicingus tikslus, todėl, išvykus treneriui Petroniui, ieškojome tokio trenerio, kuris galėtų tas ambicijas pateisinti. Norime moterų krepšinį kuo labiau priartinti prie vyrų krepšinio, todėl tam tikslui turėjome surasti asmenybę, kuris nebijo iššūkių. Džiaugiamės, kad Tomas ėmėsi komandos vairo. Stengsimės atsižvelgti į jo poreikius, viziją, numatytą planą, mintis formuojant komandą ir dabar jau pradėsime sudėties komplektaciją“, – pristatydamas trenerį sakė klubo direktorius Donatas Slanina.

Savo ruožtu, „Šiaulių“ klubo organizaciją papildęs T.Keršis pripažino, kad darbas moterų komandoje bus naujas iššūkis, tačiau džiaugėsi suteiktu „Šiaulių“ klubo vadovų pasitikėjimu.

„Tikiu, kad moterų krepšinis labai greitai atsigaus. Kiek teko turėti patirties dirbant su merginomis, akivaizdu, kad dėmesio Lietuvoje jam trūksta ir ši situacija privalo keistis. Man tai bus didžiulis iššūkis pakeisti sau įprastą pobūdį, adaptuotis prie moterų krepšinio. Kadangi „Šiauliai“ yra solidus klubas, jo organizacija rimtai žiūri į ateitį ir moterų komandai skiria didelį dėmesį, tikiuosi, kad galėsiu prisidėti prie klubo augimo, rezultatų ir tikslų pasiekimo. Džiaugiuosi, kad vadovai patikėjo manimi, mano viziją ir pakvietė prisijungti. “, – optimistiškai kalbėjo naujasis moterų komandos treneris.

Baigęs krepšininko karjerą, savo kaip trenerio kelią T.Keršis pradėjo dirbdamas su vaikai ir jaunimu. Tarp jo auklėtinių buvo šiuo metu Detroito „Pistons“ klube NBA lygoje žaidžiantis Deividas Sirvydis ir Madrido „Estudiantes“ klubui ACB lygoje atstovaujantis Dovydas Giedraitis.

Vėliau 44 metų amžiaus treneris vadovavo Kauno „Žalgirio“ dublerių komandai Nacionalinėje krepšinio lygoje, taip pat iškovojo bronzos medalius Regionų krepšinio lygoje treniruodamas Kauno „Atletą“.

Pastaruosius porą sezonų T.Keršis dirbo Estijoje, Tartu „Ulikool“ klube, kur buvo atsakingas už jaunimo komandų ugdymą.

< Atgal Spausdinti