„Šiaulių” kovų trijulių turnyre transliacijos – tiesiogiai miesto aikštėje

„Šiaulių” kovų trijulių turnyre transliacijos – tiesiogiai miesto aikštėje

Rolando Parafinavičiaus / siauliukc.lt nuotr.

   

Šiaulių miesto krepšinio mėgėjai kviečiami stebėti „Šiaulių” komandos „Hoptrans 3x3” turnyro rungtynių tiesiogines transliacijas atnaujintoje Prisikėlimo aikštėje.

Liepos 3 d., penktadienį, prasidėsiančiame turnyre Palangoje miesto komanda varžysis B grupėje drauge su Prienų „CBet“ ir Šakių „Vyčiu-Gulbele“.

Pirmoji grupės dvikova su varžovais iš Prienų įvyks 15.30 val., o akistata su pajėgiausia šalyje trijulių krepšinio komanda prasidės 19.30 val. Dvi geriausios grupės komandos pateks į kitą etapą ir dėl etapo nugalėtojo vardo kausis atkrintamosiose varžybose šeštadienį. 

„Šiaulių” rungtynių transliacija taps dar viena iniciatyvų ciklo „Susitikimo vieta – Prisikėlimo aikštė“ programos dalimi. Liepos 1–6 dienomis kasdien nuo 13 val. pagrindinėje miesto aikštėje veikia vaikų pramogų zona, yra rodomi dokumentiniai filmai, lietuviško kino klasika ar filmai iš didžiausių šalies kino festivalių.

„Dėkojame Šiaulių miesto savivaldybei ir kultūros centrui, kurie idėją parodyti komandos krepšinio rungtynes akimirksniu pavertė realybe nepaisant to, kad aikštėje jau vykstančio ciklo programa buvo sudėliota. Suprantama, organizatoriams kilo papildomų rūpesčių ją perdarant. Todėl labai džiaugiamės, kad galinčių kilti sunkumų nebuvo išsigąsta ir bendromis pastangomis pavyks kovas parodyti dideliame ekrane visiems į aikštę susirinkusiems miestiečiams. Dabar tikimės, kad ir mūsų aprangą vilkėsiantys krepšininkai nudžiugins sirgalius gražiu žaidimu“, – sakė „Šiaulių” klubo direktorius Mindaugas Stankevičius.

„Hoptrans 3x3“ turnyrą sudarys trys atrankos (liepos 3–4 d., 10–11 d., 16–17 d.) bei vienas finalinis etapas (liepos 24–25 d.) Prizinis turnyro fondas – 74 tūkst. eurų.

Visas turnyro kovas tiesiogiai transliuos TV6 televizija ir interneto portalas tv3.lt

< Atgal Spausdinti