„Šiaulių“ klubui vadovaus D.Slanina

 „Šiaulių“ klubui vadovaus D.Slanina

   

„Šiaulių“ krepšinio klubas metus užbaigs į priekį vedamas naujo direktoriaus. Klubo dalininkai pritarė šias pareigas ėjusio Mindaugo Stankevičiaus prašymui nutraukti sutartį, o nauju vadovu paskyrė Donatą Slaniną.

Italijoje baigęs profesionalaus krepšininko karjerą, D.Slanina grįžo į Šiaulius, kur dirbo krepšinio akademijos „Saulė“ vadovu, vėliau vadovavo „Rūtos“ moterų komandai. Po to dar sykį persikėlė į Įtaliją, kur dirbo trenerio asistentu Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (dab. „UnaHotels“) klube, kuriame ir baigė krepšininko karjerą. 

Vėl gimtąjį miestą sugrįžęs 2003 m. Europos čempionas porą pastarųjų metų padėjo tobulėti talentingiausiems regiono vaikams Šiaulių sporto gimnazijoje ir krepšinio akademijoje. 

Klubo valdybos pirmininko Artūro Nacicko teigimu, naujojo direktoriaus patirtis ir turima vizija padės klubui siekti savo tikslų. 

„Klubo vadovu paskirtas tikras krepšinio žmogus. Donatas pats buvo aukščiausio lygio žaidėjas, vėliau dirbo treneriu, todėl puikiai išmano sportinę krepšinio dalį, taip pat turi ir vadybinės patirties sporto organizacijose, yra vadovavęs mūsų miesto akademijai ir moterų krepšinio komandai. Patikėjome jo turima klubo vizija ir tikimės, kad mūsų klubas žengs didelį žingsnį į priekį. 

Tuo pačiu dėkojame už darbą Mindaugui. Su juo neatsisveikiname, nuo šiol klube jis bus atsakingas už projektus, taip pat dirbs su rėmėjais“, – apie pokyčius klube kalbėjo A.Nacickas. 

Savo ruožtu, nuo penktadienio naujose pareigose pradėsiantis dirbti D.Slanina dėkojo dalininkams už pasitikėjimą ir pripažino, kad laukia daug sunkaus darbo.

„Šios pareigos man bus tikras iššūkis, bet labai įdomus iššūkis. Tai tikrai nebuvo lengvas sprendimas, nes teks atsisakyti dalies iki šiol vykdomų veiklų jaunimo krepšinyje, kurios man yra labai artimos ir mėgstamos, jose buvo padarytas nemažas įdirbis. Tačiau į priekį stumia noras, kad visas mūsų miesto krepšinis nuo pradedančiųjų iki profesionalų eitų į priekį, rodytų gerus rezultatus, kad jaunimas turėtų į ką lygiuotis, o mūsų miestui atstovaujančios komandos džiugintų miesto bendruomenę. 

Ačiū klubo dalininkams ir vadovams už pasitikėjimą. Laukia dideli iššūkiai, kuriuos stengsimės įveikti, sunkiai dirbdami“, – sakė naujasis klubo direktorius D.Slanina.

< Atgal Spausdinti