"Šiaulių" klubas kviečia prisijungti savanorius

Naujajam sezonui besiruošiantis „Šiaulių” krepšinio klubas plečia savo partnerių gretas ir kviečia prisijungti prie savanorių būrio bei tapti svarbia komandos dalimi.

Reprezentacinės Šiaulių miesto komandos vadovai įsitikinę, kad didžioms pergalėms pasiekti reikalingi ne tik žaidėjai ir treneriai, tačiau ir JŪS.

„Puikiai suvokiame, kad krepšinis yra daug daugiau negu 40 minučių kovos aikštėje. Tai ištikimybė, tikėjimas, viltys, įvairi emocijų paletė ir gyvenimo būdas. Rungtynės turi būti tai, kas sujungia šeimos narius, draugus, garantuoja aukšto lygio pramogą, saugią ir komfortišką aplinką, todėl ateinantį sezoną visos „Šiaulių“ namų rungtynės bus išskirtinės ir turinčios konkrečią tematiką. Dauguma krepšinio užkulisiuose dirbančių žmonių savo kelią pradėjo būtent nuo savanorystės. Tai unikalus būdas įgyti taip reikalingos patirties ir praplėsti pažinčių ratą. Dabar pirmenybę teikiame fotografijos, filmavimo ir vaizdo medžiagos montavimo entuziastams, tačiau norime pabrėžti, kad iniciatyvūs ir gabūs žmonės pas mus visuomet atras veiklos“, - sakė „Šiaulių“ vadybininkė Greta Labanauskaitė.

Prie ambicingos ir draugiškos komandos kviečiami prisijungti aktyvūs moksleiviai, studentai ir visi tie, kurie nori save realizuoti krepšinio srityje. Jeigu esi neabejingas Saulės miesto komandai, nebijai naujovių ir laikai jas pagrindine sėkmės sąlygą, tavo vieta – geltonai juodame kolektyve.

„Manome, kad klubas turi didelį potencialą ir perspektyvą augti. „Sporto birža“ prisidės vystant klubo organizaciją, padės jai tapti pažangesne ir modernesne. 2016-2017 m. sezone kartu su klubu surengsime apie 30 renginių įvairia tematika, o klubo partnerių gretas netrukus turėtų papildyti ir aibė Šiaurės regiono įmonių“, - kalbėjo Lietuvos sporto universiteto (LSU) kancleris ir „Sporto biržos“ vadovas Mindaugas Balčiūnas.

Bendradarbiaujančios „Šiaulių“ ir „Sporto biržos“ organizacijos dirba sporto, rinkodaros, informacinių technologijų ir edukacijos kryptimis.

Savanorių motyvacinių laiškų ir kontaktinių duomenų laukiame el. pašto adresais: lklsiauliai@gmail.com ir labanauskaite.greta@gmail.com.

< Atgal Spausdinti