"Šiauliai" pradžiugino Vaikų dienos centro auklėtinius

(0)

"Šiaulių" krepšininkai antradienio popietę suteikė džiaugsmo Šiaulių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus Katedros parapijos Vaikų dienos centro „Vilties spindulys“ auklėtiniams.

Pasisvečiuoti į šią įstaigą atėję krepšininkai Gintaras Leonavičius, Cameronas Ayersas, Eividas Mološčiakas, Paulius Dambrauskas ir Arūnas Sajavičius vaikams atnešė glėbį dovanų - saldumynų, komandos atributikos, kalendorių.
Klubo prezidentas Adomas Klimavičius su klebonu Egidijumi Venckumi pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Sutarta, kad Vaikų dienos centro "Vilties spindulys" auklėtiniai galės nemokamai stebėti "Šiaulių" krepšininkų kovas.

Dovanas įteikę krepšininkai buvo užversti klausimais apie treniruotes, mitybą, pomėgius, prietarus. Autografų prašė vaikai itin susidomėję vartė dovanų atneštą kalendorių, kuriame "Šiaulių" krepšininkai nusifotografavo su Krepšinio akademijos "Saulė" auklėtiniais - šiame leidinyje rado ne vieną kaimyną, klasės draugą ar giminaitį.

"Tai - gera iniciatyva. Geras jausmas vaikams suteikti džiaugsmo", - sakė "Šiaulių" kapitonas G.Leonavičius.
Amerikietis C.Ayersas vaikams papasakojo įspūdžius ragaujant tradicinius lietuviškus patiekalus. Snaiperis pripažino, kad ne viską norėjosi ragauti - bulvių plokštainis jam labai patiko, o "rožinės sriubos" (šaltibarščių) atsisakė. "Apskritai aš čia labai gerai jaučiuosi - mane supa geri žmonės", - kalbėjo krepšininkas.

Šiauliuose veikia penki Vaikų dienos centrai. Vieną išlaiko Šiaulių miesto savivaldybė, kitus - rėmėjų susiradusios viešosios įstaigos. Vaikų dienos centrą "Vilties spindulys" išlaiko Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus Katedros parapija ir jos rėmėjai. Į šią įstaigą po pamokų ateina 35 vaikai.

Foto: Gintaras ŠIUPARYS / "Lietuvos rytas" 

 

Save

< Atgal Spausdinti