S.Nimley karjera „Šiauliuose“ baigėsi

S.Nimley karjera „Šiauliuose“ baigėsi

   

Tris mėnesius Saulės mieste praleidęs legionierius Saah Nimley Šiauliuose neliks. Nors „Šiaulių“ klubas, pasibaigus bandomajam laikotarpiui, pasiūlė įžaidėjui likti ir užbaigti sezoną „Betsafe-LKL“ čempionate, pats krepšininkas nusprendė pasiūlymo nepriimti, todėl bendru susitarimu sutartis buvo nutraukta.

Liberijoje gimęs 25 metų 173 cm ūgio įžaidėjas į „Šiaulius“ atvyko iš Ispanijos, kur buvo vienu iš Zornotzos „Saskibaloi Taldea”, žaidusios trečioje šalies lygoje, lyderių. Pasak žaidėjo agento, S.Nimley turėtų grįžti būtent į šią komandą.

Krepšininkas profesionalo karjerą pradėjo „Betsafe-LKL” čempionate, kur, rungtyniaudamas Kėdainių „Nevėžyje”, vidutiniškai rinko po 10 taškų ir 2,3 rezultatyvaus perdavimo. Tačiau sugrįžimas į pajėgiausią Lietuvos lygą jam buvo mažiau sėkmingas. 

Geltonus marškinėlius pirmenybėse S.Nimley vilkėjo 10 sykių ir, aikštėje praleisdamas po kiek daugiau nei po 16 minučių, vidutiniškai įmetė po 6,7 taško ir atliko po 2 rezultatyvius perdavimus.

„Vėl atsidūrėme labai sunkioje situacijoje. Ne paslaptis, kad ieškome komandai papildymo. Galbūt tai Saah išgąsdino. Jis norėjo daugiau žaidybinio laiko, o mes jam jo suteikti neturime galimybių, nes pagrindinio įžaidėjo funkcijos yra atiduotos Kristupui Žemaičiui. Todėl, galvodamas apie savo ateitį, krepšininkas nusprendė pasirinkti savo buvusią komandą”, – S.Nimley sprendimo galimus argumentus svarstė Mindaugas Žukauskas.

Išretėjus komandoms gretoms, antrojo įžaidėjo poziciją šiuo metu užims dvigubą licenciją turintis Mantvydas Žukauskas. 

Artimiausias „Betsafe-LKL” rungtynes čempionate „Šiauliai” žais šeštadienį, vasario 9 d., savo arenoje su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis”.

< Atgal Spausdinti