Prekybos tinklas „Norfa“ – naujasis „Šiaulių” klubo partneris

Prekybos tinklas „Norfa“ – naujasis „Šiaulių” klubo partneris

  

Prie pagrindinių „Šiaulių” krepšinio klubo rėmėjų prisidėjo dar vienas stiprus partneris – lietuviškas mažmeninės prekybos tinklas „Norfa“, su kuriuo krepšinio klubas „Šiauliai” naujų metų išvakarėse pasirašė bendradarbiavimo sutartį 2020 metams.

„Džiaugiamės, kad lietuviškas mažmeninės prekybos tinklas „Norfa“ sutiko prisidėti ir prie „Šiaulių“ krepšinio komandos tikslų. Tikimės, kad ši finansinė parama ne tik sustiprins komandą, bet ir prisidės prie „Šiaulių“ klubo istorijos, kadangi šį sezoną „Šiaulių“ krepšinio klubas švenčia savo 25-metį, kūrimo“, – kalbėjo klubo direktorius Mindaugas Stankevičius.

Prasidėjęs bendradarbiavimas buvo paminėtas Citadele Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“. Jų metu „Norfos“ mažmeninio tinklo atstovui Šiauliuose Viktorui Stankui buvo įteikti šio sezono komandos marškinėliai, pažymėti pirmu numeriu.

Prekybos tinklas „Norfa“ savo palaikymą krepšiniui reiškia jau beveik dešimt metų. Šį sezoną remiamųjų sąraše – Lietuvos krepšinio lyga bei  kiti LKL klubai: Utenos „Juventus“, Pasvalio „Pieno žvaigždės“, Panevėžio „Lietkabelis“.

Praėjusiais metais „Norfos“ įmonių grupė labdarai ir paramai skyrė apie 1,9 mln. eurų. Šiemet taip pat planuojama skirti panašią sumą.

< Atgal Spausdinti