Pokyčiai: "Šiaulių" klubo vairą perėmė Mindaugas Žukauskas

(0)

„Šiaulių“ klubui pirmadienį pradėjo vadovauti Mindaugas Žukauskas. Gimtojo miesto komandoje krepšininko karjerą pradėjęs ir užbaigęs 41 metų šiaulietis tapo klubo prezidentu.

Iki šiol klubo prezidento pareigas ėjo Adomas Klimavičius. Jis „Šiaulių“ klubui vadovavo nuo pat įkūrimo dienos 1994 m. birželį.
„Atėjo metas pokyčiams. Apie šį žingsnį galvojau ketverius pastaruosius metus, bet vis įkalbėdavo likti, – spaudos konferencijoje kalbėjo A.Klimavičius, savo įpėdiniui įteikęs krepšinio kamuolį. – Noriu padėkoti visiems pagalbininkams, o ypač kelininkams, kurie buvo pagrindinė klubo ašis“.

Naująjį klubo prezidentą pristatė pagrindinės komandos rėmėjos bendrovės „Šiaulių plento grupė“ vadovas Alfonsas Armalas. Kelininkų įmonės vadovas irgi pasitraukė iš klubo valdymo – atsistatydino iš valdybos pirmininkų.
„Reikia padėkoti Adomui už ilgametį darbą. Visiems ateina metas, kai reikia padėti tašką ir užleisti vietą kitiems. Mes visiškai nepasitraukiame, krepšiniui padėsime“, – sakė A.Armalas, kuris juokavo, jog reiktų gerti validolį, jei suskaičiuotų ir įvardintų šiai sporto šakai paaukotų pinigų sumą.

Į „Šiaulių“ klubo valdybą įtraukti A.Armalo sūnus Algirdas Armalas ir šviesaus atminimo ilgamečio klubo prezidento Algimanto Mikšio sūnus Aivaras Mikšys. Jie abu žadėjo dėti pastangas, kad krepšinis Šiauliuose išliktų.
Naujasis klubo prezidentas M.Žukauskas sakė, kad pirmiausia nori susipažinti su klubo finansiniais dokumentais, peržiūrėti žaidėjų kontraktus: „Tada bus galima spręsti, ką galime daryti, ką keisime“.
M.Žukauskas pasidžiaugė, kad per sunkmetį nuo komandos nenusisuko sirgaliai – sekmadienį tribūnose buvo daug žmonių: „Tai rodo, kad šiauliečiams krepšinis reikalingas“.

Foto: Gintaras ŠIUPARYS / "Lietuvos rytas"

< Atgal Spausdinti