Planuojantys ateiti į rungtynes abonementų savininkai turės užsiregistruoti

Planuojantys ateiti į rungtynes abonementų savininkai turės užsiregistruoti

  

Trečiadienį „Šiaulių“ krepšinio rungtynės su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ buvo pirmosios, kuriose, atlaisvinus apribojimus, arenoje komandą gyvai palaikė ištikimiausi komandos gerbėjai, sezono starte įsigiję abonementus ir klubo rėmėjai.

Vis tik, maksimalus leistinas žiūrovų skaičius pirmose rungtynėse nebuvo išnaudotas, todėl, siekdamas optimaliai išnaudoti leidžiamas skirti žiūrovams 150 vietų, klubas nuo šiol prašys visus abonementų turėtojus prieš kiekvienas rungtynes užpildyti registracijos formą. 

Užsiregistravusiems abonementų savininkams el. paštu bus išsiųsti bilietai su konkrečiomis nurodytomis vietomis arenoje. Be registracijos patekti į areną nebus galima, o į po registracijos termino pabaigos likusias vietas bus platinami bilietai, kad rungtynes galėtų pamatyti maksimalus leistinas žiūrovų skaičius.

„Labai džiaugiamės pagaliau išgirdę savo gerbėjų palaikymą arenoje. Tačiau ne visi abonementų turėtojai apsilankė pirmose rungtynėse, taip atimdami galimybę pamatyti komandą jų neturintiems, todėl nuo šiol maloniai prašysime abonementų savininkus užsiregistruoti, o likusios po registracijos vietos bus skirtos bilietų, kuriuos įsigyti galės visi norintieji, prekybai“, – sakė klubo valdybos pirmininkas Artūras Nacickas. 

Visus abonementų turėtojus, planuojančius atvykti į sekmadienio rungtynes su Kauno „Žalgiriu“, kviečiami užpildyti registracijos formą iki penktadienio, balandžio 23 d., 17 val.

Registracijos forma rungtynėms su Kauno „Žalgiriu“

Bilietai į rungtynes bus parduodami tik internetu bilietų platintojo „Ticketmarket“ interneto svetainėje. Kasose jų įsigyti galimybės nebus.

Klubas bei „Šiaulių arena“ primena, kad, laikantis maksimalaus visų saugumo reikalavimų, arenoje žiūrovai privalės sėdėti tik jiems nurodytose vietose, taip pat turės dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius bei naudoti specialias higienos priemones. Taip pat nėra leidžiama vartoti maistą ar gėrimus.

< Atgal Spausdinti