Pergalių serija nutrūko po dramos Prienuose

Prienų „CBet“ komanda atlaikė pakilusių varžovų šturmą, sumetė lemiamus metimus ir „Betsafe-LKL“ mače iškovojo sunkią pergalę namuose, kur 90:89 (30:18, 16:23, 23:27, 20:31) palaužė „Šiaulius“.

Antrajame kėlinyje šeimininkų persvara siekė 16 taškų, tačiau ketvirtajame kėlinuke priekyje jau buvo šiauliečiai. Jie pirmavo trijų taškų persvara mačo pabaigoje, bet kelis sykius apmaudžiai suklydo ir leido varžovams išsiveržti į priekį.

Paskutinė ataka priklausė „Šiauliams“, bet visiškai laisvas Andy Van Vlietas, galėjęs atnešti komandai pergalę, nepataikė iš vidutinio nuotolio.

Tarpusavyje šios ekipos susitiko ketvirtą kartą, tris kartus pergalę pasiekė prieniškiai.

Iškovojusi pergalę, „CBet“ ekipa išsilaiko turnyrinės „Betsafe-LKL“ lentelės viduryje.

„Šiauliai“: Arminas Urbutis 22 (11 atk. kam., 32 n.b.), Mindaugas Lukauskis 18 (6 rez. perd.), Elvaras Fridrikssonas 16 (6 rez. perd.), Eimantas Stankevičius 12, Andy Van Vlietas 11, Martynas Varnas 5, Kasparas Bėrzinis 3, Justas Furmanavičius 2. Denisas Krestininas nepasižymėjo, Ernestas Jonkus, Paulius Danusevičius ir Jonas Paukštė aikštėje nepasirodė.