Pergalių serija nutrūko akistatoje su čempionato lyderėmis

Tarpušventį „Huawei Moterų lygoje“ vainikavo rungtynės Šiauliuose, kuriose Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (11-0) krepšininkės 81:52 (24:18, 27:11, 14:17, 16:6) pranoko keturių pergalių iš eilės seriją fiksavusį „Šiaulių“ (5-4) klubą.

Vilnietėms tai buvo vienuoliktoji pergalė iš tiek pat galimų.

Gitauto Kievino vadovaujama sostinės komanda į priekį nurūko iki ilgosios pertraukos, kurią pasitiko pirmaudama 51:29.

Trečiąjį ketvirtį Saulės miesto ekipa laimėjo 17:14, bet ketvirtajame kėlinyje surinko 6 taškus, viešnios iš Vilniaus įmetė 16 ir užtvirtino pergalę – 81:52.

„Šiaulių“ komandoje dvigubu dubliu išsiskyrė Savannah Plentovich, įmetusi 16 taškų (3/6 dvit., 2/3 trit., 4/5 baud.), atkovojusi 10 kamuolių, išdalijusi 5 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavusi 23 balų naudingumą.

„Šiauliai“: Savannah Plentovich 16 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Davida Dale 8, Jacqueline Benitez 7, Urtė Bukauskaitė ir Enrika Matiukaitė po 6, Agnesė Garčinskaitė 5, Ieva Šerpytytė ir Justina Oficerovaitė po 2. Šeila Gudinskaitė nepasižymėjo.