Pergalių sąskaitos atsidaryti Prienuose nepavyko

Pačioje rungtynių pradžioje praradę Ryaną Andersoną „Šiauliai“ išlieka vienintele dar pergalės skonio nepajutusia „Betsafe–LKL“ komanda. Geltonieji svečiuose 87:94 (27:16, 25:29, 14:24, 21:25) po atkaklios kovos nusileido Prienų „CBet“.

Sužaidus vos 25 sekundes Prienų sporto arenoje aidėjo skausmo riksmai. Šiauliečių aukštaūgis R.Andersonas patyrė kraupią traumą. Amerikietis besiverždamas krepšio link stipriai susižeidė kelį. Vidurio puolėjas kurį laiką nesikėlė nuo parketo, o vėliau vežimėliu buvo išvežtas medikų.

Komandos draugo netekę „Šiauliai“ susitelkė ir greitai nurūko į priekį. Į kovą vietoje R. Andersono stojęs Denisas Krestininas per kėlinį pelnė 9 taškus, o svečiai buvo priekyje 16:27.

Puolime kaip iš natų žaidę šiauliečiai toliau laikė iniciatyvą savo rankose, nors gynyboje irgi nebuvo geri (45:52).

Po pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojomis. „CBet“ surakino svečių puolimą, surengė spurtą 17:4 ir į lemiamą ketvirtąjį kėlinį žengė turėdami apčiuopiamą pranašumą.

„Šiauliai“ ketvirtajame kėlinyje buvo aptirpdę varžovų pranašumą iki 3 taškų, bet M. Wrightui ir R. Miniotui atsakymų neturėjo. „CBet“ šventė pergalę.

„Šiauliams“ taškus pelnė: E. Fridrikssonas 20 (11 rez. perd.), Denisas Krestininas 17, Martynas Varnas 14 taškų, Aurimas Urbonas (5 rez. perd.) ir Andy Van Vlietas (13 atk. kam.) po 13, Justas Furmanavičius 9, Eimantas Stankevičius 1. Ernestas Jonkus, Paulius Danusevičius ir R.Andersonas nepasižymėjo. Sethas LeDay ir Jonas Paukštė aikštėje nepasirodė.