Pakeitimai vyrų ir moterų komandų tvarkaraščiuose

Pakeitimai vyrų ir moterų komandų tvarkaraščiuose

  

Nacionalinės visuomenės sveikatos centrui nesuteikus leidimo anksčiau nustatyto termino baigti saviizoliaciją, esant neigiamiems COVID-19 testo rezultatams, bei šiuo metu teikiant pirmenybę kuo greičiau užbaigti Citadele KMT turnyro 2 etapą ir numatytu laiku pradėti ketvirtfinalio kovas, keičiamos dviejų „Šiaulių“ vyrų komandos rungtynių datos.

Citadele KMT 2 etapo pirmosios rungtynės Alytuje su „Dzūkija“ iš gruodžio 23 d. keliamos į gruodžio 27 d., o Šiauliuose gruodžio 28 d. turėjusios įvykti „Betsafe-LKL“ rungtynės su Panevėžio „Lietkabeliu“ keliamos į kitų metų kovo 3 d.

„Šiaulių“ moterų komanda iki Naujųjų metų planavo sužaisti dvejas nukeltas Moterų lygos rungtynes, tačiau dėl sudėtingos pandemijos situacijos šalyje nuspręsta organizuoti tik į gruodžio 29 d. nukeltą mačą Šiauliuose su Vilniaus „Kibirkštimi-MRU“.

Gruodžio 22 d. planuotos rungtynės Šiauliuose su Klaipėdos „Neptūnu“ dar sykį nukeliamos. Jų tiksli data bus paskelbta vėliau. Taip pat dar nėra aiški gruodžio 15 d. neįvykusių rungtynių su Kauno „Aistėmis-LSMU“ data.

Naujausią „Šiaulių“ vyrų komandos tvarkaraštį rasite čia.

Naujausią „Šiaulių“ moterų komandos tvarkaraštį rasite čia.

< Atgal Spausdinti