Moterys Estijoje įveikė ir antrąją komandą iš Talino

Gintaro Šiupario nuotr.

Šiaulių „Šiaulių-Vilmers“ (2-0) krepšininkės pratęsė sėkmingą išvyką į Estiją ir iškovojo antrąją pergalę „Douglas Baltijos čempionate“. Tomo Keršio auklėtinės Taline sužaidė puikų paskutinį ketvirtį ir 79:66 (20:20, 12:12, 21:22, 26:12) įveikė vietos „TalTech“ (0-1) komandą.

Dvikovos starte į priekį išsiveržusias šeimininkes Šiaulių ekipa aplenkė pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos (18:14), tačiau susikrauti didesnio pranašumo nepavyko.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Šiauliai-Vilmers“ spurtavo ir nutolo 9 taškų atstumu (44:35). Vis tik, sėkminga atkarpa atsakė „TalTech“, po kurios, prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui šiaulietės turėjo 1 taško deficitą (53:54). Vis tik, būtetn viešnios lemiamą ketvirtį pradėjo kur kas solidžiau ir per pirmąsias jo 5 minutes susikrovė 8 taškų pranašumą (68:60).

Talino krepšininkės bandė vytis varžoves, bet į tai tai tritaškiu atsakė Urtė Bukauskaitė, dvitaškį pridėjo Donica Cosby ir „Šiaulių-Vilmers“ komanda įsirašė antrąją pergalę.

Nugalėtojas į priekį vedė Cosby, kuri surinko 19 taškų (7/12 dvit., 0/1 trit., 5/7 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 3 perimtus kamuolius bei 18 naudingumo balų.

„Šiaulių-Vilmers“: Donica Cosby 19, Ugnė Bukauskaitė 14, Danguolė Pupkevičiūtė ir Katrina Trankale (5/9 dvit.) po 11, Enrika Matiukaitė 8 (9 atk. kam.), Klaudija Janionytė 6, Justina Oficerovaitė 5, Ahiyona Vason ir Evelina Razgutė po 2, Brigita Rimkevičiūtė 1.

„TalTech“: Marrie Sepp 19 (8/17 dvit., 0/8 trit., 3/5 baud.), Sille-Liis Molder 13 (6/12 dvit., 1/2 baud.), Sofia Kosareva 11 (3/9 dvit., 1/6 trit., 2/3 baud.), Marija Gontsarova 10.