Moterų komandos nesėkmių serija baigėsi Vilniuje

Gintaro Šiupario nuotr.

„Šiaulių“ krepšininkės po trijų nesėkmių iš eilės sugrįžo į pergalių kelią „Huawei Moterų lygoje“. Romualdo Petronio vadovaujama komanda sostinėje 69:52 (17:13, 21:13, 21:12, 10:14) palaužė Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ pasipriešinimą, laimėdamos šeštas rungtynes čempionate.

Viešnios iš Saulės miesto atitrūko antrajame ketvirtyje, kuomet laimėjo atkarpą 12:2 ir įgijo dviženklę persvarą – 36:24. Trečiajame kėlinyje šiauliečių persvara šoktelėjo iki 59:38.

„Kibirkštis-VKM“ laimėjo paskutinę dešimties minučių atkarpą 14:10.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė Jacqueline Benitez, kuri per 24 minutes įmetė 16 taškų (3/7 dvit., 3/8 trit., 1/1 baud.).

„Šiauliams“ taškus pelnė: Jacqueline Benitez 16, Davida Dale ir Savannah Plentovich po 11, Urtė Bukauskaitė 9, Šeila Gudinskaitė 7, Enrika Matiukaitė 6 (8 atk. kam.), Justina Oficerovaitė 5, Agnesė Garčinskaitė ir Goda Kuzminskytė (7 rez. perd.) po 2. Ieva Šerpytytė nepasižymėjo.