Moterų komandoje – trečioji amerikietė

Moterų komandoje – trečioji amerikietė

jmusports.com nuotr.

  

„Šiaulių“ moterų komandą papildė legionierė iš JAV Jackie Benitez, kuri sudėtyje pakeis į LCC tarptautinio universiteto komandą persikėlusią baltarusę Mariją Anufrijenko.

Moterų lyga bus pirmoji 178 cm ūgio gynėjos stotelė profesionalioje karjeroje. Į Šiaulius amerikietė atvyko baigusi studijas Džeimso Medisono (James Madison) universitete, kurio „Dukes“ komandoje rungtyniavo NCAA I diviziono CAA konferencijoje. 

Paskutiniais metais „Dukes“ ekipa buvo stipriausia konferencijoje pasibaigus reguliariam sezonui, tačiau kovoti dėl vietos „Kovo beprotybės“ etape sutrukdė prasidėjusi koronaviruso pandemija. 

Nepaisant to, J.Benitez buvo viena savo komandos lyderių. Per rungtynes ji vidutiniškai aikštelėje praleisdavo po 29,3 minutės ir rinkdavo po 13,4 taško, atkovodavo po 2,3 kamuolio bei perimdavo po 1,6 kamuolio.

„Baigėme užpildyti po baltarusių išvykimo sudėtyje atsivėrusias skyles. Ieškojome krepšininkės, kuri galėtų rinkti taškus ir pataikytų iš toli. Jackie paskutiniame savo sezone buvo išrinkta į antrąją simbolinę diviziono komandą, o savo komandoje dažniausiai atakuodavo iš toli. Tikimės, kad jai pavyks nesunkiai pritapti Šiauliuose ir lauksime jos indėlio tiek puolime, tiek gynyboje“, – apie naujokę sakė klubo direktorius Mindaugas Stankevičius.

J.Benitez bus trečioji komandoje legionierė iš JAV. Nuo sezono pradžios komandoje žaidžia Davida Dale, o spalio pabaigoje į Šiaulius atvyko Savannah Plentovich.

Šiuo metu dėl užfiksuoto koronaviruso atvejo, komanda yra saviizoliacijoje, o artimiausios rungtynės planuojamos žaisti lapkričio 28 d. namuose su Kauno „Aistėmis-LSMU“.

< Atgal Spausdinti