Moterų komanda kausis dėl bronzos medalių

Gintaro Šiupario nuotr.

„Šiaulių“ moterų komanda kausis dėl bronzos apdodanojimų. Antrose pusfinalio serijos rungtynėse Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ krepšininkės užtikrinta pergale 88:45 (22:15, 26:6, 22:11, 18:13) prasiskynė kelią į „Huawei Moterų lygos“ finalą. Sostinės komanda seriją iki dviejų pergalių laimėjo 2-0 ir tapo pirmąja finalo dalyve, tuo tarpu šiaulietės sezoną pratęs varžovės mažajame finale.

Antradienį vykusiose pirmose rungtynėse „Kibirkštis-MRU“ išbarstė 26 taškų persvarą ir dvikovos pabaigoje atsilaikė laimėdama 77:70.

Finalo ir bronzinė serijos iki trijų pergalių planuojamos kovo 19 d. – balandžio 3 d.

„Šiaulių“ merginos jėgų priešintis pakako tik pirmajam kėliniui. Vilnietės tvirtai iniciatyvą į savo rankas paėmė antrajame ketvirtyje, per kurį praleido vos 6 taškus, pačios įmetė 26 ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudamos daugiau nei užtikrintai – 48:21.

Dar sykį spurtavusios po pertraukos vilnietės išsprendė visus rungtynių klausimus.

„Šiauliai“: Davida Dale 19 (4/12 dvit., 3/9 trit., 6 atk. kam.), Urtė Bukauskaitė 9 (2/2 trit., 5 atk. kam.), Savannah Plentovich 6, Justina Oficerovaitė 5, Agnesė Garčinskaitė 4, Šeila Gudinskaitė 2. Enrika Matiukaitė ir Ieva Šerpytytė nepasižymėjo.