Meras pasveikino iš Ispanijos grįžusį "Šiaulių" trenerį

Iš Saragosoje (Ispanija) vykusio pasaulio jaunių (iki 17 metų) čempionato bronzos medalį į Šiaulius parvežęs Vaidas Pauliukėnas sulaukė sveikinimų iš miesto mero Artūro Visocko.

Antradienį paryčiais į namus grįžęs Lietuvos jaunių rinktinės vadovas ir trenerio asistentas V.Pauliukėnas popiet mero kabinete dalijosi įspūdžiais iš planetos pirmenybių.

"Nugalėjome varžovus protu. Mes labai kruopščiai ruošėmės kiekvienam mačui, analizavome varžovų silpnąsias puses. Kiek žinau, tik dar dvi komandos - čempione tapusi JAV ir  vicečempionė Turkijos rinktinė - taip pat rengdavo tokias išsamias analizes", - pasakojo V.Pauliukėnas.

Ilgamečiam "Šiaulių" vyriausiajam treneriui Gediminui Petrauskui ir rinktinėje talkinęs specialistas sakė, kad prie sėkmės prisidėjo ir žaidėjų aukštas krepšinio intelektas: "Toli gražu ne visi LKL žaidėjai taip greitai perpranta taktines schemas. Daugumai auklėtinių pakakdavo vieną kartą parodyti, ir to pakakdavo".

Vis dėlto V.Pauliukėnas pripažino, kad tikinčių Lietuvos komandos sėkme nebuvo daug. Nors lietuviai pernai Europos čempionate ir laimėjo sidabrą, daug kas buvo linkęs juos nurašyti - prognozuota, kad dėl medalių su amerikiečiais tikrai varžysis prancūzai, bosniai, ispanai. 

"Aišku, mus kažkiek lydėjo sėkmė, bet nemanau, kad ji - atsitiktinė", - kalbėjo V.Pauliukėnas.  

Šiaulių meras A.Visockas padėkojo svečiui už šviesią žinią ir palinkėjo sėkmės: "Tikiuosi, kad ne mažesnių pasiekimų sulauksime ir vyrų krepšinyje".

Pasaulio jaunių čempionate Lietuvos rinktinė sužaidė 7 mačus, iš kurių laimėjo 5. Mažajame finale lietuviai nepaliko vilčių turnyro šeimininkams ispanams - sutriuškino juos 81:63.

Foto: Gintaras ŠIUPARYS / "Lietuvos rytas" 

 

 

 

 

Save

< Atgal Spausdinti