LKL. "Šiauliai" - Kauno "Žalgiris" 64:78

(0)

LKL starte šiauliečiams nepavyko pratęsti pasirengimo cikle pasiektos šešių pergalių serijos - namuose 64:78 (19:25, 19:22, 13:18, 13:13) pralaimėjo čempionų titulą ginantiems Kauno "Žalgirio" krepšininkams.

LENKTYNĖS. Šiauliečiai sėkmingai pradėjo rungtynes, bet baigiantis pirmajam ketvirčiui svečiai perėmė iniciatyvą. Nepaisant to, šeimininkai beveik visą mačą kvėpavo varžovams į nugarą - likus žaisti 5 min., komandas teskyrė vos 6 taškai (61:67, 35 min.). Tačiau likusią atkarpą sėkmingiau sužaidė kauniečiai ir iškovojo pergalę.

LYDERIS. Šiame mače kovingumo pavyzdį pademonstravo "Šiaulių" kapitonas Gintaras Leonavičius. Gynėjas per pirmus du kėlinius pelnė net 18 taškų, bet po pertraukos varžovams pavyko jį pristabdyti. Kito tokio lyderio, galinčio timptelti komandą į priekį, šiauliečių gretose neatsirado. G.Leonavičius per 32 min. pelnė 21 tašką (2/2 dvit., 3/6 trit., 8/9 baud., išprovokavo 6 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

VARŽOVAS. Antrajame LKL čempionato ture šiauliečių varžovas bus praėjusiose pirmenybėse bronzos medalius laimėjęs Utenos "Juventus" klubas, kurį treniruoja Antanas Sireika. Šios rungtynės įvyks spalio 4 d. Utenoje.

SKAIČIAI. "Šiauliai" - Kauno "Žalgiris" 64:78 (19:25, 19:22, 13:18, 13:13). Teisėjai V.Mačiulaitis, G.Gedvilas ir I.Davainis.
"Šiauliams" taškų pelnė: G.Leonavičius 21 (2/2 dvit., 3/6 trit., 8/9 baud.), D.Dudzinskis (4/8 dvit., 1/1 trit., 4 atk. kam.)  ir A.Marei (8 atk. kam.) po 12,A.Jomantas 8, P.Dambrauskas 7, M.Scottas (1/7 dvit.) ir K.Guščikas po 2 (E.Mološčiakas, M.Kumpys, D.Knightas, A.Sajavičius, R.Gumeniukas);"Žalgiriui": B.Botumas 15 (6/8 dvit.), S.Vene 13 (4/5 dvit., 1/4 trit.), O.Hanlanas 12, M.Kalnietis (7 rez. perd.) 10, R.Seibutis 9, E.Ulanovas 7, I.Vougioukas ir R.Javtokas po 4, L.Lekavičius ir V.Lipkevičius po 2 (P.Jankūnas, K.Vecvagaras).