Krepšininkų ir karių draugystė: apsilankyta Oro gynybos batalione

Krepšininkų ir karių draugystė: apsilankyta Oro gynybos batalione

  

Ne vieneriose rungtynėse susirinkę žiūrovai tribūnose galėjo išvysti ir gausų būrį Oro gynybos bataliono kariūnų, palaikančių „Šiaulių” komandą. Ši klubo ir kariškių užsimezgusi draugystė virto atsakomuoju krepšininkų ir trenerių apsilankymu Radviliškyje įsikūrusiame batalione. 

Tokį klubo ir bataliono bendradarbiavimą sveikino komandą priėmęs bataliono vadas Vaidas Šimaitis. Pulkininkas leitenantas svečius supažindino su Oro gynybos bataliono istorija, paskirtimi, funkcijomis bei vylėsi, kad jo vadovaujami kariai galės su krepšininkais arenoje susitikti ne tik rungtynių, bet ir treniruočių metu, kad bataliono krepšinio komandos nariai, rungtyniaujantys Šiaulių miesto lygoje, pasisemtų papildomos patirties.

Apsilankymo metu krepšininkams buvo pristatyta oro gynybos bei lengvoji šaulių ginkluotė, leista, atliekant šūvius, išbandyti oro gynybos komplekso RBS70 simuliatorių karinių oro pajėgų Mokymo centre. Didžioji dalis žaidėjų pripažino, kad tokius ginklus yra matę tik kompiuteriniuose žaidimuose, tačiau daugiausiai teigiamų emocijų jiems sukėlė galimybė patiems pavairuoti karinius visureigius.

„Ačiu Oro gynybos batalionui ir vadui Vaidui Šimaičiui už šiltą priėmimą. Prieš vizitą galvojome, kad užsuksime valandėlei ir greitai grįšime į sau įprastą rutiną. Netikėtai sau patiems čia praleidome kone tris valandas. Buvo tikrai įdomu viską išbandyti, pačiupinėti, gavome atsakymus į mus dominusius klausimus apie oro gynybą. Supratome, kad ginti Tėvynę yra labai sunkus ir atsakingas darbas. Pagarba mūsų kariškiams ir džiaugiamės turėdami tokius klubo draugus”, – po apsilankymo Oro gynybos batalione kalbėjo Mindaugas Žukauskas. 

Pasak vieno iš komandos vadovų, klubas noriai tęs bendradarbiavimą ir toliau tikisi matyti kariškius tribūnose bei pažadėjo batalione lankytis ir ateityje.

Artimiausias rungtynes „Šiauliai” žais kovo 1 d. namuose su Kėdainių „Nevėžiu”.

< Atgal Spausdinti