Išretėjusiomis gretomis svečiuose neprilygta „Rytui“

Išretėjusiomis gretomis svečiuose neprilygta „Rytui“

  

Be traumuotų Elvaro Fridrikssono ir Kasparo Bėrzinio į Vilnių nuvykę „Šiauliai“ nesugebėjo pasipriešinti vietos „Rytui“ (25/7). Sostinės ekipa namuose laimėjo 104:68 (22:15, 25:17, 32:24, 25:12) ir užsitikrino antrą vietą reguliariajame sezone.

„Šiaulių“ situacija lieka neaiški. Ekipa dviem pergalėm lenkia devintoje pozicijoje esančią „Dzūkiją“, tačiau garantuoti dėl atkrintamųjų dar nėra. Po šios dvikovos Antano Sireikos kariauna rikiuojasi septinta.

Penktadienį šeimininkai pagerino šio sezono tritaškių rekordą (19). Netoli to vilniečiai buvo ir sekmadienį – įsmeigė 17 tolimų metimų.

„Rytas“ pirmoje pusėje žaidimą grindė komandiškumu. Pasižymėti spėjo visi vienuolika į aikštę žengusių žaidėjų. Nei vienas iš jų nepelnė dviženklio taškų skaičiaus.

17 rezultatyvių perdavimų išskirstę ir aštuonis tritaškius atseikėję šeimininkai jau išeidami į rūbinę jautėsi pakankamai saugiai (47:32).

Įsismaginę vilniečiai nestabdė ir po pertraukos. Spurtas 7:0 ir pranašumas perkopė 20 taškų ribą (54:32).

Laikui bėgant „Ryto“ persvara darėsi tik didesnė. Dar vieną siautulingą pasirodymą surengę šeimininkai abi praėjusias akistatas laimėjo didesniu nei 30 taškų pranašumu.

„Šiauliai“: Andy Van Vlietas 13, Martynas Varnas 11, Mindaugas Lukauskis ir Ernestas Jonkus po 8 taškus, Eimantas Stankevičius 7, Justas Furmanavičius ir Denisas Krestininas 5, Arminas Urbutis ir Jonas Paukštė po 4, Paulius Danusevičius 3. Šarūnas Valuntas nepasižymėjo.

< Atgal Spausdinti