Iškelti tikslai „Šiaulių“ klubo vyrų ir moterų komandoms

Iškelti tikslai „Šiaulių“ klubo vyrų ir moterų komandoms

  

„Šiaulių“ krepšinio klubo direktoriui Donatui Slaninai pristačius vyrų ir moterų komandų sezono planus, klubo dalininkai patvirtino abejoms komandoms keliamus tikslus būsimame 2021/2022 m. sezone.

Vyrų komandai iškeltas tikslas artėjančiame „Betsafe-LKL“ čempionate patekti tarp keturių stipriausių lygos komandų. Tokio pat rezultato tikimasi ir Karaliaus Mindaugo taurės turnyre.

Tuo tarpu iš du sezonus paeiliui šalia Moterų lygos čempionato A diviziono apdovanojimų likusios moterų komandos būsimose šalies pirmenybėse laukiama medalių – iškeltas uždavinys užimti ne žemesnę nei 3 vietą.

„Dalininkų susirinkimo metu klubo direktorius pristatė praėjusio sezono rezultatus ir nurodė objektyvias priežastis, dėl kurių mūsų komandoms nepavyko pasiekti iškeltų tikslų. Vis tik, būsimame sezone norime turėti didesnius komandų biudžetus, kurie leistų suformuoti konkurencingas sudėtis. Apie savo ketinimus didinti paramą jau atskleidė mūsų svarbiausias dalininkas Šiaulių miesto savivaldybė. Tikimės, kad jos pavyzdžiu seks ir mūsų klubo partneriai bei rėmėjai. Todėl neslepiame ambicijų grįžti ten, kur buvome prieš gerą dešimtmetį – norime kautis dėl LKL ir Karaliaus Mindaugo taurės prizinių vietų. Taip pat pagaliau atėjo laikas iškovoti taip trokštamus medalius ir moterų komandai”, – teigė klubo dalininko Antano Sireikos paramos fondo direktorius Artūras Nacickas.

Praėjusiame „Betsafe-LKL“ sezone dėl koronaviruso prevencijos net keturis sykius į saviizoliaciją užsidariusi „Šiaulių“ vyrų komanda užėmė 7 vietą, tuo tarpu traumų išretinta moterų komanda pralaimėjo Moterų lygos mažajame finale ir turėjo tenkintis 4 vieta.

< Atgal Spausdinti