Į „Šiaulių” moterų komandą sugrįžta E.Matiukaitė

Į „Šiaulių” moterų komandą sugrįžta E.Matiukaitė

Gintaro Šiupario nuotr.

  

Enrika Matiukaitė vėl vilkės geltonuosius „Šiaulių” moterų komandą. Praėjusių metų vasarą išvykusi į Vilniaus „Kibirkšties” komandą, 19-metė vidurio puolėja grįžo į gimtąjį Saulės miestą ir jame rungtyniaus iki sezono pabaigos.

191 cm ūgio E. Matiukaitė šį sezoną Lietuvos čempionate vidutiniškai aikštėje praleisdavo po 11 minučių ir rinkdavo po 3 taškus bei atkovodavo po 3 kamuolius. Tuo tarpu Baltijos lygoje per 9 minutes ji įmesdavo po 3 taškus ir atkovodavo po 2 kamuolius.

Krepšininkė sostinės komandos gretose epizodiškai pasirodė ir Europos moterų krepšinio lygoje, kur aikštėje pasirodė 4 rungtynėse, pelnydavo po tašką ir atkovodavo po 2 kamuolius. 

Praėjusį sezoną „Šiauliuose” šalies čempionate vidurio puolėja vidutiniškai rinkdavo po 9,3 taško ir atkovodavo po 7 kamuolius per kone 26 minutes, o Baltijos čempionate per 25 minutes vidutiniškai įmesdavo po 7,8 taško ir sugriebdavo po 6,7 kamuolio.

E.Matiukaitė gynė Lietuvos spalvas visų amžių šalies jaunimo rinktinėse. U18 jaunių merginų Europos čempionato B divizione 2018 m. padėjo rinktinei užimti pirmą vietą ir iškovoti kelialapį į stipriausių Senojo žemyno čempionatą.

„Džiaugiamės, kad komandoje vėl žais jauna ir perspektyvi šiaulietė. Susigrąžindami Enriką, sustiprinome problemiškiausią vietą sudėtyje – vidurio puolėjos poziciją. Vilniuje ji nesulaukdavo savo šanso, tuo tarpu mūsų jaunoje komandoje jai bus puikios sąlygos atsikleisti ir tobulėti. Pažįstame Enrikai, žinome, ko iš jos tikėtis, todėl krepšininkei neturėtų būti sunku sparčiai įsilieti į komandą ir ją sustiprinti”, – teigė klubo direktorius Mindaugas Stankevičius.

E.Matiukaitės debiutas „Šiauliuose” šį sezoną turėtų įvykti vasario 2 d. rungtynėse namuose su Rygos „Stradina Universitate” komanda.

< Atgal Spausdinti