G.Orelikas palieka „Šiaulius“ ir keliasi į užsienį

G.Orelikas palieka „Šiaulius“ ir keliasi į užsienį

  

Du mėnesius trukęs Gedimino Oreliko sugrįžimas į „Šiaulius“ baigėsi. Spalio mėnesį prie ekipos prisijungęs puolėjas su klubu buvo pasirašęs bandomąją sutartį ir, jai pasibaigus, nusprendė palikti komandą bei persikelti į Bosniją ir Hercegoviną.

„Ačiū „Šiaulių“ klubui, vadovams ir treneriams, už suteiktą galimybę sugrįžti. Vėl pajusti rungtynių skonį po daugiau nei dviejų metų pertraukos buvo puikus jausmas ir tie pora mėnesių komandoje prabėgo labai greitai. Tačiau turiu judėti į priekį. Išvykdamas iš Lietuvos įrodysiu, kad jau atsigavau, ir esu pasiryžęs atsigriebti už dėl traumos praleistą laikotarpį. Tikiu, kad komanda įsibėgės ir džiugins šiauliečius savo žaidimu. Džiaugiuosi, kad galėjau prisidėti prie pirmųjų sezono pergalių“, – prieš išvykdamas sakė G.Orelikas. 

Vienas labiausiai patyrusių „Šiaulių“ krepšininkų prisijungęs prie komandos iš karto įgavo tiek trenerių, tiek krepšininkų pasitikėjimą ir buvo išrinktas kapitonu. 

Komandos marškinėlius „Betsafe-LKL“ čempionate ir Citadele KMT turnyre G.Orelikas vilkėjo 7 rungtynėse ir, aikštėje vidutiniškai praleisdamas po beveik 31,5 minutės, pelnydavo po 12,7 taško, atkovodavo po 4,7 kamuolio ir atlikdavo po 4,4 rez. perdavimo.

„Šiaulių“ klubas dėkoja krepšininkui už darbą ir linki sėkmės tolesnėje karjeroje.

Artimiausias rungtynes „Šiauliai“, jei leis situacija su COVID-19, planuoja žaisti gruodžio 23 d. išvykoje su Alytaus „Dzūkija“ (Citadele KMT antras etapas).

< Atgal Spausdinti