Dėl pasikeitusių saugumo reikalavimų abonementų prekyba nebus tęsiama

Dėl pasikeitusių saugumo reikalavimų abonementų prekyba nebus tęsiama

Žanetos Bytautienės nuotr.

   

Praėjusią savaitę sustabdęs abonementų prekybą „Šiaulių“ krepšinio klubas abonementų būsimam sezonui nebeplatins. Rungtynes Šiaulių arenoje krepšinio mėgėjai stebėti galės tik įsigiję bilietus į norimas pamatyti komandos rungtynes tiek „Betsafe-LKL“ čempionate, tiek Karaliaus Mindaugo taurės turnyre.

Toks sprendimas buvo priimtas įvertinus Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) nutarimuose apibrėžtus naujus reikalavimus aukšto meistriškumo varžybų organizavimui bei gaires, parengtas po lygos ir klubų vadovų susitikimo su SAM ir Nacionalinės visuomenės sveikatos centro atstovais.

Atsisakydamas abonementų prekybos, „Šiaulių“ klubas šį sezoną neplatins bilietų į VIP vietas ant parketo, į vietas šalia atsarginių abiejų komandų žaidėjų suolelių ir į vietas pirmose tribūnų eilėse virš komandų žaidėjų suolelių. Taip pat be bilietų nebus įleidžiami neįgalieji ir krepšinio akademijos „Saulė“ auklėtiniai.

Tuo tarpu praėjusio sezono abonementų savininkai, laiku atsinaujinę abonementus per daugiau nei dvi tam skirtas savaites, į rungtynes atskirų bilietų pirkti neturės – jiems įsigyti abonementai galios visą sezoną. 

Dėl saugumo reikalavimų ne visi abonementų savininkai galės sėdėti sau įprastose vietose – dėl atstumo tarp žiūrovų reikalavimo, tiek abonementų turėtojai, tiek įsigiję bilietus tribūnose bus sodinami šachmatų principu į kas antrą kėdę. Šis reikalavimas galios ir šeimos nariams.

„Deja, COVID-19 viruso plitimo šalyje situacija vėl sunkėja, todėl griežtėja reikalavimai. Mes norime žaisti palaikomi savo gerbėjų, tačiau visų svarbiausia – į areną susirinkusių žiūrovų saugumas. Siekdami jį maksimaliai užtikrinti, turėjome atsisakyti tolimesnės abonementų prekybos ir pasirinkti tik bilietų platinimą į konkrečias rungtynes. Žinoma, nuvilti abonementus jau įsigijusių ištikimiausių mūsų komandos gerbėjų negalėjome, todėl grąžinti abonementų nebeprašysime, tačiau tikimės, kad jų savininkai bus supratingi ir abonementais nesidalins su artimaisiais ar draugais. Nei viena komanda nenori žaisti tuščioje arenoje ar, visų blogiausia, sulaukti čempionato sustabdymo. Todėl visi turime stengtis, kad to nenutiktų“, – sakė klubo direktorius Mindaugas Stankevičius.

Visi žiūrovai, išskyrus vaikus iki 6 metų ir neįgaliuosius, kurie to negali daryti dėl savo būklės, privalės dėvėti veido kaukes ar analogiškas tinkamas veido apsaugos priemones. Taip pat bus renkami žiūrovų asmens duomenys – vardas, pavardė, telefono numeris ir gyvenamosios vietos adresas. 

Bilietų platinimas į rungtynes prasidės artimiausiu metu, kai bilietų platintojas pritaikys savo sistemas nustatytiems bilietų pardavimo reikalavimams. Bilietus bus galima įsigyti elektroniniu būdu internete arba Ticketmarket bilietų platinimo kasose. 

Priklausomai nuo koronaviruso (COVID-19) plitimo situacijos šalyje bilietų ir abonementų pardavimo tvarka ir kiekis gali keistis.

< Atgal Spausdinti