Abonementų savininkų registracija rungtynėms su „Nevėžiu-Optibet“

Abonementų savininkų registracija rungtynėms su „Nevėžiu-Optibet“

  

Siekiant optimaliai išnaudoti leidžiamas skirti žiūrovams 150 vietų, klubas prieš kiekvienas rungtynes prašo  abonementų turėtojus užpildyti registracijos formą. 

Užsiregistravusiems abonementų savininkams el. paštu bus išsiųsti bilietai su konkrečiomis nurodytomis vietomis arenoje. Be registracijos patekti į areną nebus galima, o į po registracijos termino pabaigos likusias vietas bus platinami bilietai, kad rungtynes galėtų pamatyti maksimalus leistinas žiūrovų skaičius.

Visus abonementų turėtojus, planuojančius atvykti į trečiadienio rungtynes su Kėdainių „Nevėžio-Optibet“, kviečiami užpildyti registracijos formą iki antradienio, balandžio 25 d., 14 val.

Registracijos forma rungtynėms su Kėdainių „Nevėžiu-Optibet“

Bilietai į rungtynes bus parduodami tik internetu bilietų platintojo „Ticketmarket“ interneto svetainėje. Kasose jų įsigyti galimybės nebus.

Klubas bei „Šiaulių arena“ primena, kad, laikantis maksimalaus visų saugumo reikalavimų, arenoje žiūrovai privalės sėdėti tik jiems nurodytose vietose, taip pat turės dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius bei naudoti specialias higienos priemones. Taip pat nėra leidžiama vartoti maistą ar gėrimus.

< Atgal Spausdinti