Abonementų savininkų registracija rungtynėms su „Juventus“

Abonementų savininkų registracija rungtynėms su „Juventus“

  

Siekiant optimaliai išnaudoti leidžiamas skirti žiūrovams 150 vietų, klubas prieš kiekvienas rungtynes prašo  abonementų turėtojus užpildyti registracijos formą. 

Užsiregistravusiems abonementų savininkams el. paštu bus išsiųsti bilietai su konkrečiomis nurodytomis vietomis arenoje. Be registracijos patekti į areną nebus galima, o į po registracijos termino pabaigos likusias vietas bus platinami bilietai, kad rungtynes galėtų pamatyti maksimalus leistinas žiūrovų skaičius.

Visus abonementų turėtojus, planuojančius atvykti į gegužės 4 d. vyksiančias rungtynes su Utenos „Juventus“, kviečiami užpildyti registracijos formą iki penktadienio, balandžio 30 d., 17 val.

Registracijos forma rungtynėms su Utenos „Juventus“

Klubas bei „Šiaulių arena“ primena, kad, laikantis maksimalaus visų saugumo reikalavimų, arenoje žiūrovai privalės sėdėti tik jiems nurodytose vietose, taip pat turės dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius bei naudoti specialias higienos priemones. Taip pat nėra leidžiama vartoti maistą ar gėrimus.

Tuo pačiu klubas pradeda riboto kiekio išankstinę bilietų prekybą į rungtynes. Bilietai parduodami tik bilietų platintojo „Ticketmarket“ interneto svetainėje. Kasose jų įsigyti galimybės nebus.

Bilietai į rungtynes su Utenos „Juventus“

< Atgal Spausdinti