Abonementų savininkų registracija ketvirtfinalio rungtynėms su „Rytu“

Abonementų savininkų registracija ketvirtfinalio rungtynėms su „Rytu“

  

Siekdamas optimaliai išnaudoti leidžiamas skirti žiūrovams 150 vietų, klubas prieš namų rungtynes maloniai prašo abonementų turėtojus užpildyti registracijos formą. 

Užsiregistravusiems abonementų savininkams el. paštu bus išsiųsti bilietai su konkrečiomis nurodytomis vietomis arenoje. Be registracijos patekti į areną nebus galima, o į po registracijos termino pabaigos likusias vietas bus platinami bilietai, kad rungtynes galėtų pamatyti maksimalus leistinas žiūrovų skaičius.

Visus abonementų turėtojus, planuojančius atvykti į gegužės 22 d. vyksiančias „Betsafe-LKL“ ketvirtfinalio serijos antrąsias rungtynes su Vilniaus „Rytu“, kviečiami užpildyti registracijos formą iki penktadienio, gegužės 21 d., 16 val.

Registracijos forma ketvirtfinalio rungtynėms su Vilnius „Rytu“

Klubas bei „Šiaulių arena“ primena, kad, laikantis maksimalaus visų saugumo reikalavimų, arenoje žiūrovai privalės sėdėti tik jiems nurodytose vietose, taip pat turės dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius bei naudoti specialias higienos priemones. Taip pat nėra leidžiama vartoti maistą ar gėrimus.

Taip pat yra tęsiama išankstinė bilietų prekyba į rungtynes. Bilietai parduodami tik bilietų platintojo „Ticketmarket“ interneto svetainėje. Kasose jų įsigyti galimybės nebus.

Bilietai į ketvirtfinalio rungtynes su Vilniaus „Rytu“

< Atgal Spausdinti