A.Sireika po pergalės Kaune: „Džiaugiuosi už vyrų darbą ir už pergalę“

A.Sireika po pergalės Kaune: „Džiaugiuosi už vyrų darbą ir už pergalę“

   

„Šiauliai“ paneigė visas išankstines prognozes ir įveikė „Betsafe–LKL“ čempionus Kauno „Žalgirį“ jų pačių arenoje 86:83 (17:23, 26:14, 20:20, 23:26). Tai buvo pirmasis žalgiriečių pralaimėjimas namuose ir tik antrasis iš viso „Betsafe–LKL“ pirmenybėse šiame sezone. Tuo tarpu šiauliečiai įsirašė 6 pergalę, po kurios išliko 8 turnyrinės lentelės vietoje.  

Po laimėtų rungtynių „Šiaulių“ vyr. treneris Antanas Sireika  atskleidė sėkmės paslaptį bei džiaugėsi komandos nusiteikimu rungtynėms, išskirdamas žaidėjus, kurių pažanga liko patenkintas.

Apie rungtynes: „Labai džiugu, seniai buvome laimėję tokias stipresnes ar geresnes rungtynes. Iki šiol buvo nelabai kokia nuotaika, visokios bėdos užpuolė. Labai džiaugiuosi už tuos vyrus, kurie kovėsi aikštelėje, kurie patikėjo. Kažko žaidime nepakeitėme, bet pasidarėme tokia draugiškesne, monolitiškesne komanda.

Kaip sakiau prieš rungtynes, daugiau spinduliuokime gėrio ir vienas kitam linkėkime gero, taip galima prisijaukinti ir fortūną. Šiandien buvo lygi kova ir, sakykime, varžovai nepataikė pabaigoje, o mes sugebėjome atsikovoti kamuolius. Mums šiek tiek pasisekė, bet džiaugiuosi už vyrų darbą ir, aišku, už pergalę.“

Apie kovą po krepšiu, kaip vieną iš esminių pergalės priežasčių: „Gera kova dėl kamuolių. Mes sezono pradžioje buvome neblogi kovotojai dėl kamuolių, bet paskui kažkaip išsimušėme iš vėžių. Mačiau, kad vis žemyn ir žemyn einame. Neseniai interviu gyriausi sakydamas, džiaugiausi, kad Rokas Gustys sezoną pradėjo taip energingai, jis toks tvirtas vyras ir didelė parama mums. Paskui pametė ritmą. Benas Griciūnas daro pažangą. Antanas Udras taip pat. Visais dideliais aš džiaugiuosi. Jie daro kažkokią įtaką. Kamuolių atkovoja ne vien aukštaūgiai, atkovoja visi. Visi stengiasi.“

Apie gerėjantį Aurimo Urbono žaidimą: „Šiek tiek poziciją pakeitė žmogus. Aš jau esu sakęs, kalbėjome, kad jis yra toks universalus. Man labai patinka tokie žaidėjai. Jis geriau jaučiasi. Čia negali būti stebuklų, sunku bet kokiam geram žaidėjui per trumpą laiką pasikeisti iš vienos pozicijos į kitą. Dėl to ir kviečiausi jį, nes jis - universalus žaidėjas. O dabar jis matyt mėgaujasi, pagauna tą žaidimą. Džiaugiuosi už jį ir jo naudingumą komandai.

Apie priežastis, kodėl nežaidė Akeemas Wrightas: „Traumuotas. Jis gali padaryti tik apšilimą“.

Parengė Inga Mituzaitė

< Atgal Spausdinti