Vidurio puolėjas pakviestas atrankos į pasaulio čempionatą rungtynėms

Vidurio puolėjas pakviestas atrankos į pasaulio čempionatą rungtynėms

   

„Šiaulių“ komandos vidurio puolėjas Laurynas Birutis pateko tarp 15 krepšininkų, pakviestų atvykti į Lietuvos rinktinės stovyklą ir atstovauti šaliai šį mėnesį prasidėsiančioje atrankoje į pasaulio čempionatą.

Antradienio popietę Vilniuje, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyr. treneris Dainius Adomaitis pristatė reprezentacinės šalies komandos kandidatų sąrašą Pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Kosovo ir Lenkijos rinktinėmis.

„Visi žinote situaciją. Pasitarę su trenerių štabu nusprendėme, kad tai optimaliausia sudėtis. Norėjome kuo greičiau turėti šį sąrašą ir susikaupti pasiruošimui pirmosioms rungtynėms“, – sakė treneris. Įsivaizduokite mano, kaip trenerio, situaciją: skambinu žaidėjui ir sakau, kad jis reikalingas rinktinei, bet prašau palaukti, nes tu gali būti reikalingas, jeigu kitas žaidėjas negalės žaisti. Mes apsisprendėme, kad žaisime su šiais krepšininkais. Bet pasikartosiu, kad jeigu bus galimybė Eurolygos klubų žaidėjams atstovauti, tai mes turėsime galimybę juos užregistruoti.“

Į rinktinę žaidėjus deleguos keturios „Betsafe–LKL“ komandos.

Trys žaidėjai kviečiami iš Panevėžio „Lietkabelio“ (Adas Juškevičius, Kšištofas Lavrinovičius ir Vaidas Čepukaitis), trys – iš Klaipėdos „Neptūno“ (Mindaugas Girdžiūnas, Renaldas Seibutis ir Arnas Butkevičius), po vieną – Vilniaus „Lietuvos rytas“ (Rokas Giedraitis) ir „Šiauliai“ (L. Birutis).

Be jų, į rinktinę taip pat kviečiami Šarūnas Vasiliauskas, Marius Grigonis, Deividas Gailius, Arnoldas Kulboka, Gediminas Orelikas, Eimantas Bendžius ir Evaldas Kairys.

Treniruočių stovykla Palangoje prasidės lapkričio 20 dieną, lietuviai šį mėnesį žais dvejas rungtynes: lapkričio 24 d. Kosove ir lapkričio 26 d. Klaipėdoje su Lenkija.

Per šią pertrauką „Betsafe–LKL“ kovos nevyks, bet Eurolyga pertraukos nedaro, todėl „Žalgirio“ žaidėjai į rinktinę netraukiami.

LKF ir „Betsafe–LKL“ inf., Kęstučio Šalčio nuotr.

< Atgal Spausdinti