Vasario 16-ąją - žūtbūtinis mūšis

Lietuvos Nepriklausomybės 98-ąsias metines "Šiaulių" krepšininkai pažymės mūšiu su Pasvalio "Pieno žvaigždžių" ekipa.

Šios rungtynės abiem komandoms - išskirtinės svarbos, nes prasidėjo LKL čempionato III ratas ir kiekviena pergalė yra išskirtinai svarbi. "Šiaulių" ekipa (10 pergalių ir 14) pralaimėjimų turnyro lentelėje yra septinta, o pasvaliečiai (8 ir 16) - laipteliu žemiau.

"Šiaulių" komandos padėtį komplikuoja žaidėjų traumos - traumas gydosi trys starto penketo žaidėjai. Paulius Dambrauskas daugiau kaip mėnesį negali rungtyniauti dėl pilvo raumenų traumos, o Gintaras Leonavičius ir Assemas Marei savaitgalį per treniruotę susižeidė čiurną. Visi trys krepšininkai nerungtyniavo sekmadienį Vilniuje, o šiauliečiai patyrė skaudžią nesėkmę 58:79.

Akistatos su pasvaliečiais išvakarėse treneris Gediminas Petrauskas nesiryžo prognozuoti, ar nors vienas iš trijų žaidėjų galės padėti komandai: "Pauliaus tikrai neišvysime. Ar galės žaisti Assemas ir Gintaras, paaiškės rungtynių dieną. Tai priklausys nuo krepšininkų savijautos". 

Treneris vylėsi, kad nepavydėtinoje padėtyje atsidūrusi komanda sulauks sirgalių paramos. Juolab kad paskelbta akcija "1+1" - bilietą į rungtynes įsigijęs aistruolis (-ė) galės nemokamai atsivesti draugą (-ę). Akcijos sąlygos galioja ir abonementus įsigijusiems sirgaliams - jie taip pat gali nemokamai atsivesti vieną aistruolį.

Be to, į šias krepšinio rungtynes atėję aistruoliai turės unikalią galimybę per pertrauką stebėti Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės kariškių šou, taip pat susipažinti su ginkluote. Su Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-ąja rinktine "Šiaulių" klubas bendradarbiauja nebe pirmus metus. Sutartis buvo pratęsta šių metų vasario 5 d. Šiauliečių krepšininkų rungtynes namų arenoje gali nemokamai stebėti 50 karių.

"Šiauliai" ir "Pieno žvaigždės" šį sezoną jėgas išmėgino dukart. Abejas rungtynes laimėjo šiauliečiai - išvykoje išplėšė pergalę 71:68 (P.Dambrauskas ir G.Leonavičius po 16, Artūras Jomantas 11 / Ramone'as Moore'as 25, Jokūbas Gintvainis ir Osvaldas Olisevičius po 11), o namuose laimėjo 77:73 (G.Leonavičius ir Cameronas Ayersas po 14, P.Dambrauskas ir A.Marei po 11 / R.Moore'as ir Demondas Carteris po 17, Žygimantas Skučas 12).

Pastaroji dvikova įvyko dar pernai lapkritį, o Pasvalio klube įvyko nemažai pasikeitimų. Komandą dar sustiprino trys krepšininkai - puikiai šiauliečiams pažįstamas įžaidėjas Derickas Low, gynėjas Dovydas Redikas ir puolėjas Lazaras Radosavljevičius. 

< Atgal Spausdinti