V.Pauliukėnas: "Žaidėjai bus pasiruošę atiduoti visą save"

(0)

„Šiaulių“ vyriausiojo trenerio poste debiutuojantis Vaidas Pauliukėnas mintyse jau dėlioja ateinančio sezono kontūrus. Dalis jo auklėtinių nuo antradienio lieja prakaitą fizinio pasirengimo stovykloje, o kitos savaitės viduryje kartu sportuos ir legionieriai.

Laiko pasirengti artėjančio sezono kovoms liko nebedaug. Rugsėjo 6 d. „Šiauliai“ sužais pirmas kontrolines rungtynes - Klaipėdoje susigrums su Maskvos srities „Chimki“ ekipa. Rugsėjo 10-11 d. naujai suburtą "Šiaulių" ekipą bus galima išvysti žaidžiančią namuose - vyks tarptautinis turnyras „Šiauliams – 780“.

„Šiandien pradėjome pasiruošimą sezonui ir kol kas dirbsime ties fiziniu pasirengimu. Tikimės, kad visi žaidėjai atvyks iki rugpjūčio 23 dienos ir nuo tada turėsime visavertį pasiruošimą. Kiek žinau, „Chimki“ klubas rungtynes su mumis žais tik po kelių treniruočių. Jiems būnant tokios sportinės formos labai palanku žaisti prieš silpnesnį varžovą. Mums tokios rungtynės naudingos, nes jos išryškins mūsų trūkumus. Vėliau lauks turnyras Šiauliuose ir pusfinalis su Talino „Kalev“. Jeigu laimėsime, žaisime su Klaipėdos „Neptūno“ ir Rygos „Barons“ poros laimėtoju. Visi žino, kad „Neptūnas“ yra kito kalibro komanda, tačiau prie savų žiūrovų norime pasirodyti kuo geriau. Reikia suprasti, kad tai tėra pasirengimo etapas ir tikrosios kovos prasidės jau oficialiame LKL sezone“, - mintimis dalijosi V.Pauliukėnas.

Kalbėdamas apie ateinančio sezono tikslus, strategas buvo atsargus, tačiau teigė, jog į Šiaulių areną atėję sirgaliai pamatys pasiaukojačią kovą dėl kiekvieno kamuolio.

 „Kasmet susiduriame su problema, kad komandą reikia formuoti nuo nulio. Žaidybinių ryšių formavimas užtrunka, todėl nesiimsiu prognozuoti, kiek esame pajėgūs pasiekti šį sezoną. Mūsų tikslas bus paprastas – iškovoti kuo daugiau pergalių, o pavasarį pažiūrėsime, kur toks mąstymas mus nuves. Debiutuoju vyriausiojo trenerio poste, bet komandos rezultatai man lygiai taip pat rūpėjo ir tada, kai buvau asistentas. Nėra ką daug filosofuoti, reikia eiti į aikštę ir žaisti. Šiemet komandoje turėsime daug alkano jaunimo. Manau, žiūrovams bus smagu matyti pasiaukojamą kovą, žaidėjai tikrai bus pasiruošę atiduoti visą save ir sukurti kažką gražaus“, - žinutę sirgaliams pasiuntė ilgametis „Šiaulių“ žaidėjas.

Iki Lietuvos čempionato pradžios šiauliečiai planuoja iš viso sužaisti 6 draugiškas rungtynes bei dalyvauti Baltijos taurės turnyre, kuris šiemet vyks Valmieroje (Latvija).

Ekipą šią vasarą jau papildė įžaidėjas Devinas Pattersonas, gynėjas Donatas Sabeckis, puolėjai Asenso Ampimas, Rytis Pipiras ir Tomas Lekūnas bei vidurio puolėjas AJ. Westas. Ekipoje liko įžaidėjas Tadas Pažėra ir gynėjas Arūnas Sajavičius. Sutartis su gynėju Tre Bowmanu įsigalios po peržiūros.

24-asis „Tete-a-Tete Casino-LKL“ sezonas startuos rugsėjo pabaigoje. „Šiauliai“ šį sezoną taip pat gins Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionų titulą ir varžysis FIBA Europe taurės turnyre.

Turnyro „Šiauliams – 780“ tvarkaraštis

Rugsėjo 10 d. (šeštadienis)

16 val. Klaipėdos „Neptūnas“ – Rygos „Barons“

18 val. Šiaulių „Šiauliai“ – Talino „Kalev“

Rugsėjo 11 d. (sekmadienis)

14 val. kova dėl trečiosios vietos

16:30 val. finalas 

Foto: Gintaras ŠIUPARYS / "Lietuvos rytas"

< Atgal Spausdinti