Turnyro 25-mečio jubiliejui pažymėti nugalėtojo taurė atiteko „Šiauliams"

Ž.Bytautienės nuotr.

Dvi dienas vykusio draugiško turnyro „Šiaulių“ krepšinio klubo 25-mečio jubiliejui pažymėti finale po įtemptos kovos „Šiaulių“ komanda rezultatu 83:79 (21:26; 17:15; 20:21; 25:17) palaužė Kėdainių „Nevėžį“.

Nors „Nevėžis“ rungtynes pradėjo sėkmingai ir iki ilgosios pertraukos išlaikė 3 taškų pranašumą (38:41), trečiame kėlinyje atsigavusi „Šiaulių“ ekipa išlygino rezultatą (45:45) ir Evaldo Šaulio vedama paskutinį ketvirtį laimėjo 8 taškų skirtumu bei sugebėjo išlovoti pergalę.

Šeimininkų gretose abiejose turnyro rungtynėse išsiskyrė Evaldas Šaulys, kuris ir tapo turnyro MVP. Finale jis surinko 19 taškų (4 atk. kam., 5 rez. perd., 25 naud. balai). „Šiauliams“ taip pat taškus pelnė: B.Griciūnas  -13, A.Wrightas – 12, A.Udras 10,  K.Žemaitis  ir R.Gustys – po 6, Š.Beniušis, D. Geks ir J.Furmanavičius – po 5, K.Hardy – 2 .

„Nevėžio" ekipoje išsiskyrė Laurynas Beliauskas, pelnęs 21 tašką (4/7 tritaškiai). Julius Kazakauskas surinko 13 taškų (8 atk. kam.). Broliai Georgios ir Panagiotis Kalaitzakis atitinkamai pelnė 11 ir 10 taškų.

Mažojo finalo rungtynėse kovoje „taškas į tašką“ Južno „Chimik“ komanda nugalėjo ketvirtą vietą Latvijos čempionate užėmusią „Jūrmala-Betsafe“ ekipą rezultatu 79:77 (17:23, 17:15, 24:17, 21:22).

Pirmąsias naujojo sezono rungtynes Betsafe -LKL lygoje „Šiaulių“ krepšinio komanda žais namuose rugsėjo 22 d. 17 val. su čempionu Kauno „Žalgiriu“.