Treneris prieš išvyką į Pasvalį: „Tokių rungtynių daugiau niekada nebus“

Treneris prieš išvyką į Pasvalį: „Tokių rungtynių daugiau niekada nebus“

   

Trečią mačą per savaitę žaisiantys „Šiauliai“ užbaigs rungtynių mini maratoną pirmą sykį naujajame „Betsafe-LKL“ čempionate žaisdami svečių arenoje. Dvi rungtynes savo žiūrovų akivaizdoje pralaimėję šiauliečiai, keliaus į Pasvalį, kur stengsis reabilituotis dvikovoje su vietos „Pieno žvaigždėmis“ po tragiško mačo trečiadienį.

Abi komandos dar neturi nei vienos pergalės savo sąskaitoje ir šiandien turės puikią galimybę pagaliau pajusti jos skonį. Priešingai nei šiauliečiai, jų varžovais abi nesėkmes patyrė išvykoje ir akistata su geltonaisiais bus jiems pirmosios rungtynės namuose.

Mintimis apie būsimas šeštadienio rungtynes su „Pieno žvaigždėmis“ interneto svetainei bcsiauliai.lt pasidalijo komandos vyr. treneris Antanas Sireika.

- Treneri, nurimus aistroms gal trumpam sugrįžkime į trečiadienio rungtynes su „Juventus“. Kas tąsyk nutiko?

Negrįžkime į praėjusias rungtynes. Gyvenimo atgal neatsuksim, todėl nereikia grįžti. Mes darome išvadas, analizuojame video įrašus. Po jų išdėstėme savo pastebėjimus žaidėjams, žaidėjai pasakė, kas sirgo, kam kažkas buvo neaišku. Viską išsiaiškinome. Atgal nesugrįši ir niekada nepakartosi. Tokių rungtynių kaip trečiadienį daugiau niekada nebus.

- Antros rungtynės paeiliui, kurioms pasiruošti turėta vos pora dienų. Į ką šįkart kreipėte didžiausią dėmesį ruošiantis šeštadieniui?

Daugiausiai stengėmės įdėti pasitikėjimo savimi, nes mes rungtynėse su „Juventus“ padarėme labai daug klaidų – blogi perdavimai, atsakomybės baimė. Turi būti daugiau varymo. Jei atsitrenkiama į varžovą puolant, tokios gali būti klaidos. Galime jų padaryti iki 10, bet ne 23. Žaidėjai net nusišypsojo, kai pasakiau, kad vietoje 15 klaidų, geriau jau būtume metę iš aikštės vidurio. Ir tai galbūt pataikytume kokius 2 ar 3 metimus. Tai yra geriau nei prarasti kamuolį ir leisti varžovams nubėgti į greitą puolimą. Tai pasakėme, kad tokių dalykų negali būti. 

Reikia nebijoti imti daugiau atsakomybės ant savęs. Mes dar nesame taip vienas kitą suprantantys, kad galime žaisti ilgus derinius, atsiminti, kur ir kam statyti užtvaras. Reikia elementarių dalykų. Mes norime dideliam žaidėjui kamuolį įmesti, metiką išleisti, padaryti kažką, kad jam atiduoti kamuolį. Jau daug kartų kartojau, kad man nereikia derinių tik tam, kad juos daryti. Norime jais kažką konkretaus padaryti.

Jei išėjo į aikštę koks nors mažesnis varžovų žaidėjas, tai duokime prieš jį puolančiam mūsų žmogui ir žiūrėkime, kas bus. Jei ateis pagalba, tai iškart yra situacija, kad kažkas pas mus bus laisvas. Tereikia mokėti dalintis kamuolių. Paprasti dalykai.

- „Pieno žvaigždės“ taip pat patyrė dvi nesėkmes, tačiau jie nusileido turbūt pagrindiniams favoritams į šio sezono auksą „Žalgiriui“ ir „Rytui“. Kokia tai komanda?

Jie yra bėganti ir mėgstanti atakuoti komanda. Neturi tikrų, didelių ir išreikštų centrų, kaip kad turėjo Petrukonį ir Gatesą, buvo sunkesnės sudėties. Šiemet jie žaidžia dideliu greičiu, visi gali atakuoti, yra gerų metikų. Bus nelengva, bet visų pirma turime žiūrėti į savo žaidimą.

 

Rungtynių su „Pieno žvaigždėmis“ Pasvalyje rugsėjo 28 d., šeštadienį, pradžia – 18.15 val.

< Atgal Spausdinti