Trečiadienį - akistata su Utenos "Juventus"

Trečiadienio vakarą "Šiaulių" krepšininkai stos į intriguojantį mūšį su Utenos "Juventus".

Abiem ekipoms ši dvikova žūtbūtinė, nes abi kovoja dėl aukštesnės vietos turnyro lentelėje. "Šiauliai" (16 pergalių ir 18 pralaimėjimų) turnyro lentelėje yra šešta, o dviem pergalėmis daugiau turinti "Juventus" komanda - yra ketvirtojoje vietoje. 

Šiauliečių galimybės pakilti į penktąją vietą yra ribotos, nes laipteliu aukščiau esanti "Neptūno" ekipa turi pergale daugiau.
"Šiauliai" reguliariajame čempionate tris kartus nugalėjo uostamiesčio ekipą, todėl susilyginus pergalėmis būtų aukščiau. Bet klaipėdiečiams liko sužaisti tik su turnyro autsaiderėmis Alytaus "Dzūkijos" ir Kėdainių "Nevėžio" ekipomis. Jei bent vieną pergalę švęs namuose žaisiantis "Neptūnas", šiauliečiams nebepakaks laimėti prieš "Juventus". Norint išstumti uostamiesčio ekipą iš penktosios vietos "Šiauliams" būtų būtina laimėti ir dvikovą Kaune su LKL čempiono titulą ginančiu "Žalgiriu". Tačiau net ir dviejų pergalių nebepaks, jei klaipėdiečiai laimės abejas likusias rungtynes.

Tačiau šiauliečiams pergalė prieš "Juventus" garantuotų, kad "Šiauliai" nenukris žemiau šeštosios turnyro lentelės vietos. O tai reikštų, kad ketvirtfinalyje šiauliečiai išvengs akistatos su "Lietuvos rytu". Septintojoje turnyro lentelės vietoje esantis Panevėžio "Lietkabelis" (15 pergalių ir 19 pralaimėjimų) šiauliečius nustumti žemyn dar gali. Tačiau jie patys privalo laimėti išvykoje prieš "Lietuvos rytą" ir namuose prieš Prienų ir Birštono "Vytautą". Be to, "Šiauliai" šeštąją vietą užleistų tik pralaimėję abejas paskutines rungtynes.  

Tačiau dvikova su Antano Sireikos vadovaujama ekipa šiauliečiams svarbi yra ir dėl kitos priežastis. "Juventus" yra viena iš trijų komandų (su "Žalgiriu" ir "Lietuvos rytu"), kurių šiauliečiams šį sezoną dar nepavyko parklupdyti.

Pirmajame rate uteniškiai namuose laimėjo 72:70 (Rolandas Alijevas 15, Spenceris Butterfieldas 13, Aidas Viskontas 11 / Assemas Marei ir Gintaras Leonavičius po 11, Artūras Jomantas 10).

Antrojo rato dvikovoje šiauliečiai patys išleido pergalę iš rankų. Mačo pabaigoje šeimininkai išbarstė 11 taškų persvarą, leido varžovams išplėšti pratęsimą ir pergalę 112:110 (S.Buterfieldas 34, Edgaras Želionis 17, Martynas Linkevičius 16 / Paulius Dambrauskas 22, Davidas Dudzinskis 19, A.Jomantas 18).

Trečiajame rate namuose žaidę uteniškiai iškovojo nesunkią pergalę - 90:66 (S.Butterfieldas 19, Ch.Lewis, E.Želionis ir L.Samėnas po 12 / A.Marei 16, Cameronas Ayersas 14, G.Leonavičius 10).

Žiūrovams apsilankyti šiose rungtynėse yra paskata - šiam mačui taikoma akcija "1+2". O tai reiškia, kad vieną bilietą nusipirkęs sirgalius į mačą nemokamai gali pasikviesti dar du draugus ar drauges. Ši taisyklė galioja ir abonementus įsigijusiems aistruoliams. 

Be to, jau bus galima įsigyti naujos krepšinio klubo "Šiauliai" atributikos - marškinėlių, kepuraičių (kaina 10-13 eurų), šalikų (10 eurų), puodelių (5 eurai), puodelių su lėkštute dėžutėje (10 eurų), klubo spalvų skėčių ilga rankena (10 eurų), silikoninių apyrankių su klubo logotipu (2 eurai). Atributika prekiaujama antrajame arenos aukšte esančioje kavinėje. 

< Atgal Spausdinti