Sušlubavęs moterų komandos puolimas Klaipėdoje

Gintaro Šiupario nuotr

Klaipėdos „Neptūno“ (3-2) krepšininkės Moterų lygos A divizione sugrįžo į pergalių kelią. Andros Gabalytės auklėtinės savo aikštėje 69:51 (13:14, 17:9, 20:11, 19:17) įveikė „Šiaulius“ (0-4) ir nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

Šeimininkės dviženklę persvarą įgijo trečiojo ketvirčio pradžioje (34:23), tačiau šiaulietės sugebėjo spurtuoti 11:0 ir išlygino rezultatą – 34:34.

Vis dėlto Romualdo Petronio auklėtinės po surengto spurto krito į duobę ir per paskutines pusšeštos trečiojo kėlinio minutes nepelnė nė taško ir pralaimėjo atkarpą 0:16 – 34:50.

Po šio smūgio viešnios nebesugebėjo grįžti į rungtynes ir Moterų lygos A divizione išlieka be pergalių.

„Šiauliai“: Urtė Slavickaitė 18 (7/15 dvit., 7 atk. kam.), Gintarė Paulauskaitė 10, Dominyka Paliulytė 8, Anastacija Suščik 4, Kamilė Berenytė 3, Ieva Šerpytytė 3, Dominyka Paliulytė 1. Allie Green nepasižymėjo.