Subyrėję po pertraukos „Šiauliai“ nusileido uteniškiams

Pirmojoje naująjį sezoną mokytojo ir mokinio akistatoje triumfavo mokinys. Tragiškai sužaidę antrąją dvikovos pusę „Šiauliai“ savo žiūrovų akivaizdoje nusileido Utenos „Juventus“ komandai 60:86 (14:15, 17:25, 14:21, 15:25) ir patyrė antrąjį pralaimėjimą „Betsafe-LKL“ čempionate.

Geltonieji dvikovą pradėjo sėkmingai ir netrukus privertė varžovų trenerį Žydrūną Urboną prašyti minutės pertraukėlės - 12:4. Po jos svečių žaidimas, ypač gynyboje, susitvarkė ir kėliniui baigiantis jau šiauliečiai atsidūrė besivejančių vaidmenyje (12:15). Dar vieną spurtą uteniškiai surengė prieš didžiąją pertrauką ir pirmą sykį rungtynėse nutolo dviženkliu pranašumu - 28:38.

Suderinti pradėjusio byrėti žaidimo „Šiaulių“ trenerio štabui pertraukos metu nepavyko. Trečią kėlinį „Juventus“ pradėjo tarsi iš natų ir sužaidus 4 minutes pirmavo jau 19 taškų atotrūkiu, šeimininkams leidę pelnyti vos tašką - 32:51.

Nedidelė viltis išgelbėti rungtynes gimė paskutinio ketvirčio pradžioje, skirtumui sumažėjus iki 14 taškų, bet  ją netrukus užgesino praėjusiame sezone geltonus marškinėlius vilkėjęs Ignas Vaitkus ir iš viso net 6 tolimus metimus dvikovoje pataikęs prieš rungtynes trenerio Antano Sireikos išskirtas Marius Runkauskas.

„Šiaulių“ gretose taškus pelnė: Rokas Gustys - 12 (8 atk. kam.), Evaldas Šaulys, Antanas Udras ir Kristupas Žemaitis - po 8, Benas Griciūnas - 6, Davis Geks ir Justas Furmanavičius - po 5, Akeemas Wrightas ir Antanas Udras - po 4. Kevinas Hardy taškų nepelnė, Mantvydas Žukauskas ir Šarūnas Beniušis aikštėje nepasirodė.

Kitas rungtynes šiauliečiai žais svečiuose rugsėjo 28 d. prieš Pasvalio „Pieno žvaižgdes“.