Startuos moksleiviams ir mokytojams skirtas projektas – „Mokyklų karai“

Kęstučio Šalčio nuotrauka

    

„Šiaulių“ krepšinio komandos rungtynių lankomumas šiame sezone muša visus rekordus. Tačiau krepšininkams reikia dar daugiau palaikymo, todėl jie kviečia Šiaulių miesto mokymo įstaigas suburti savo moksleivius, dalyvauti unikaliame projekte „Mokyklų karai“ ir aktyviai, garsiai bei išradingai  palaikyti „Šiaulių“ krepšinio komandą.

„Mokyklų karai“ – varžytuvės, skirtos Šiaulių miesto progimnazijų 5-8 klasių ir gimnazijų moksleiviams bei mokytojams. Iš jų sudarytos sirgalių grupės lankysis „Šiaulių“ rungtynėse arenoje ir, aistringai sirgdamos už savo miesto krepšininkus, savo balsais, skanduotėmis ir dainomis stengsis tapti sukūrusiais geriausią palaikymą sirgaliais.

Vienerių rungtynių metu varžysis dvi projekte dalyvausiančios mokyklos. Vienai mokyklai atiteks du rungtynių kėliniai savo programai (skanduotėms, dainoms, orkestrų pasirodymams ir pan.), kitai mokyklai – kiti du. Savo pasirodymą demonstruojant vienai mokyklai, kitos mokyklos mokiniai stebi rungtynes ir palaiko komandą taip, kaip visi kiti į areną susirinkę sirgaliai. 

Dalyvaujančios mokyklos bus vertinamos pagal nustatytus kriterijus: masiškumą (kuo daugiau dalyvių, tuo garsiau!), įvaizdį (atributiką, aprangą, garsinių priemonių naudojimą ir pan.,), parodytą programą (šūkius, skanduotes, dainas, meninę programą, publikos įtraukimą). Rezultatams įtakos turės ir visų arenoje susirinkusių žiūrovų įvertinimas rungtynių pabaigoje.

„Mokyklų karus“ rungtynių metu ves rungtynių vedėjas. Jis pertraukėlių metu prižiūrės pasirodymus, esant reikalui – padės užvesti publiką, klaus jos nuomonės ir t.t.

Rungtynių pabaigoje, atsižvelgus į visus kriterijus, bus išrinkta ir paskelbta mokykla – nugalėtoja, pateksianti į kitą varžytuvių etapą.

Pagrindinis projekto prizas – 100 abonementų į šio ir kito sezono varžybas, „Šiaulių“ klubo krepšininkų vizitas į nugalėjusią mokyklą bei draugiškos rungtynės prieš jos rinktinę.

Visų dalyvaujančių mokyklų krepšinio rinktinės projekto pabaigoje bus kviečiamos dalyvauti turnyre Šiaulių arenoje „Šiaulių“ krepšinio klubo taurei laimėti.

„Mokyklų karų“ startas – iškart po moksleivių atostogų, tad dar yra laiko susiburti, užsiregistruoti ir prisijungti prie tai jau atlikusių Šiaulių miesto mokyklų.

Registruotis kviečiame el. paštu info@bcsiauliai.lt arba telefonu +370 687 14050.

Kęstučio Šalčio nuotr.

< Atgal Spausdinti