„Šiauliuose” – naudingiausias NKL aukštaūgis

„Šiauliuose” – naudingiausias NKL aukštaūgis

V.Skroblo nuotr.

   

Suformavę gynėjų liniją, „Šiauliai” stiprina aukštaūgių gretas ir į komandą pakvietė Nacionalinėje krepšinio lygoje dominavusį Marijampolės „Sūduvos-Mantingos” vidurio puolėją Antaną Udrą. Sutartis su juo pasirašyta pagal formulę „1+1+1”. 

203 cm ūgio krepšininkas praėjusiame sezone ne sykį buvo pripažintas naudingiausiu savaitės krepšininku, o jam pasibaigus – išrinktas į simbolinį viso NKL čempionato penketą, į kurį pateko ir dar vienas „Šiaulių” naujokas Rokas Stankevičius.

Marijampolės ekipai antrame pagal pajėgumą Lietuvos čempionate 26 m. A.Udras vidutiniškai pelnydavo po 16,7 taško, atkovodavo po 6,7 kamuolio ir blokuodavo po 1,1 varžovo metimo, rinkdamas po 21,5 naudingumo balo. Pagal pastarąjį statistikos rodiklį jis lygoje buvo nepralenkiamas.

„Antano žaidimą sekėme jau kurį laiką, todėl pakvietėme į mūsų organizuotą mini stovyklą, kurioje jis paliko gerą įspūdį. Tai – tvirtai sudėtas priekinės linijos krepšininkas, galintis pataikyti iš toli, statantis geras užtvaras ir negailintis savęs kovoje po lenta. Su treneriais nutarėme, kad toks žaidėjas yra tinkamas mūsų stiliui. Nacionalinėje lygoje jis nebeturi ką įrodyti, todėl laikas jam vėl sugrįžti tarp pajėgiausiųjų Lietuvos komandų”, – apie naujoką kalbėjo klubo direktorius Mindaugas Žukauskas.

Didžiąją savo karjeros dalį praleidęs NKL lygoje, A.Udras 2013 m. kelis mėnesius atstovavo Prienų „TonyBet” (dab. „Prienai”) LKL čempionate. Taip pat ragavo legionieriaus  duonos Vokietijoje, kur žaidė antrosios lygos Niurnbergo „Falcocs” gretose.

Penktąją vietą praėjusiame „Betsafe-LKL” sezone užėmusi Saulės miesto komanda sudėties komplektacijos nebaigė, priekinę liniją tikimasi sustiprinti dar pora aukštaūgių.

Pirmąsias naujojo sezono rungtynes „Šiauliai” sužais rugsėjo 20 d. FIBA Čempionų lygos pirmajame atrankos etape su Sofijos „Levski Lukoil” iš Bulgarijos.

< Atgal Spausdinti