"Šiaulių" trenerį saugo du meilūs mopsai

"Šiaulių" treneris Gediminas Petrauskas pravėrė namų duris ir LKL televizijai parodė savo augintinius mopsus Tonį ir Gazelį.

     

LKL televizijos kūrybinė komanda apsilankė Šiauliuose ir užsuko pas reprezentacinės miesto krepšinio komandos vyriausiąjį trenerį Gediminą Petrauską.

Po pergalės ar pralaimėjimo peržengus namų slenkstį „Šiaulių“ strategą prie durų pasitinka ne tik sužadėtinė Alvyda, o ir mopsų veislės augintiniai – devynerių metų Tonis ir keturmetis Gazelis. Tai – dažnas Petrauskų šeimos vaizdas.

Treneris pirmąjį šunį rinkosi iš dviejų veislių – biglio ir mopso. Pastarieji – ramesni. Tai padėjo apsispręsti.

„Gyvenau vienas, nekvepėjo šeimos kūrimu ir vieną dieną pagalvojau, kad liūdna vienam. Taip gimė mintis įsigyti šuniuką. O antrasis atsirado, kai pasipiršau Alvydai. Trečio, aišku, jau gal nereikia, - du yra pats tas“, – augintinių atsiradymo istoriją prisiminė strategas.

Nors Tonis ir Gazelis – ramūs šunys, liūdna Petrauskų namuose nebūna.

"Turbūt daug kas pasakys, kad kai įsigyji vieną norisi ir antro, nes jie tikrai labai geri šunys, šeimyniški. Jie labai gerai sutaria, būna paurzgia, bet dalinasi ir žaislais, ir maistu. Nesam matę, kad rimtai būtų susipykę“, - šypsojosi treneris.

Bendra Tonio ir Gazelio savybė – knarkimas. Didžiausia vyresniojo išdaiga – išdraskė nemažai nešiojamo kompiuterio mygtukų, o jaunėlis apgraužė laiptą, sienos kampą.

„Matot, aš turbūt aikštelėje išskraunu, kad grįžęs namo nelabai ir balso turiu. Alvyda yra šeimininkas, ir pylos gauna nuo jos. Bet jei matau kažką darant blogai - sudrausminu. Vieninteliai dalykai, ką jie supranta. - komandos „sėsti“, „atsigulti“, "eiti į lauką", "valgyti“, – LKL TV sakė Petrauskas.

Nepaisant visų išdaigų ir rūpesčių, šeimininkai pabrėžia – džiaugsmo, gėrio bei paguodos – kur kas daugiau.

www.lkl.lt

   
< Atgal Spausdinti