"Šiaulių" šokėjos ruošia ir daugiau staigmenų

(0)

„Šiaulių“ komandos sirgaliai šių metų pradžioje sulaukė malonios staigmenos – per rungtynes šokti pradėjo nauja šokėjų grupė. Sausio 24-ąją debiutavusios nedrąsios, bet išradingos šokėjos išsyk užbūrė aistruolius – jau per debiutą arenoje nuvilnijo plojimų banga.

„Tada supratome, kad pavyko, nes baimės buvo labai daug, - šypsojosi šokių studijos „Bolina“ vadovė Lina Borščiūtė. - Juk merginos nebuvo šokusios tokioje didžiulėje erdvėje“.

Šiaulietė savo šokių studiją įkūrė prieš metus, bet apie krepšinio palaikymo grupę negalvojo. Nuo mažens pramoginius šokius šokiusiai 22 metų merginai ši mintis toptelėjo kalbantis su bičiuliais, kurie tapo ir grupės rėmėjais.

Pernai rudenį L.Borščiūtė sukirto rankomis su „Šiaulių“ klubo prezidentu Adomu Klimavičiumi – įsipareigojo, kad iki sausio suburs šokėjų grupę ir paruoš programą.

„Baimės buvo daug, nes laikas spaudė. Su merginomis dirbome kasdien, o savaitgaliais – nuo ryto iki sutemų, - pasakojo Lietuvos sporto universiteto krepšinio komandos šokėjų grupėje šokusi šiaulietė. - Dirbome labai sunkiai, todėl ne visos merginos ištvėrė – dalis nubyrėjo“.

Per tris mėnesius „Bolinos“ šokėjos paruošė 9 naujus šokius. “Programa yra plečiama, ruošiame ir daugiau staigmenų, bet nežinau, ar iki šio sezono pabaigos suspėsime“, - kalbėjo studijos vadovė.

Prisiminusi pradžią, L.Borščiūtė neslėpė – šis iššūkis buvo itin didelis. Juolab kad dalis merginų apskritai nebuvo šokusios. Todėl šiaulietė dabar pripažįsta – pačiai sunku patikėti, kad viskas pavyko.

Šokėjų grupės vadovė sakė, kad studijoje yra ne tik pagrindinė 15-25 metų merginų grupė, bet atsarginės šokėjos. „Jos – būsimoji pamaina, nes planuojame gyvuoti tikrai ne vienerius metus“, - kalbėjo „Bolinos“ vadovė.

„Visą gyvenimą šoku. Buvau įstojusi studijuoti teisės, širdis nelinko - nugalėjo aistra šokiui, todėl pasirinkau kitas studijas“, - pasakojo L.Borščiūtė.

Daugiau kaip 15 metų pramoginius šokius šokusi šiaulietė per „Šiaulių“ ekipos mačą su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ ir pati prisijungė prie auklėtinių.

„Šokau, nes būti aikštėje yra lengviau nei stebėti grupės pasirodymą“, - šypsojosi „Bolinos“ studijos vadovė, iš aistruolių išgirdusi patį maloniausią komplimentą: „Tobulėjat!“

Kaip šoka šiaulietės debiutantės, jau šį penktadienį galės išvysti ir platesnis sirgalių ratas. „Bolinos“ šokėjos važiuos į sostinę palaikyti „Šiaulių“ krepšininkų, kurie Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalyje bandys peržengti Klaipėdos „Neptūno“ barjerą. Šio mačo pradžia – 17 val.

Foto: Gintaras ŠIUPARYS / "Lietuvos rytas"

< Atgal Spausdinti