„Šiaulių” krepšinio komandos kapitonu išrinktas A.Udras

„Šiaulių” krepšinio komandos kapitonu išrinktas A.Udras

  

Artėjančiam sezonui besiruošianti „Šiaulių” krepšinio komanda išsirinko naują kapitoną. Juo be didesnės konkurencijos tapo puolėjas Antanas Udras, už kurį savo balsus atidavė daugiau nei pusė krepšininkų ir trenerių.

„Kapitonas turi būti pavyzdys savo elgesiu ir darbu aikštelėje, taip pat jam tenka užduotis tapti tarpininku tarp trenerių ir skleisti iš mūsų perduodamas žinutes, valdyti komandą rūbinėje, užvesti emociškai, būti jos lyderiu. Džiaugiuosi, kad naujuoju kapitonu bus mano bendravardis. Komanda turi bijoti ne trenerio, o kapitono, kuris, esant poreikiui, visada gali ir griežčiau pakalbėti, nebijoti, jei reikia, ir necenzūrinių žodžių”, – juokaudamas naujajam kapitonui sakė vyr. treneris Antanas Sireika.

Pats A.Udras atskleidė, kad tai nėra pirmasis kartas, kai jis tampa komandos kapitonu, bet pripažino, kad naujosios pareigos „Šiaulių” komandoje bus nauja patirtis. 

„Studijuojant Mykolo Romerio universitete taip pat buvau komandos kapitonu, bet ten viskas apsiribodavo tik šūkio prieš rungtynes užvedimu ir taurės pakėlimu sezono pabaigoje, nes buvo suburta labai pajėgi komanda. Dabar jau laukia kitokios užduotys, reiks prižiūrėti tvarką komandos viduje, spręsti nesklandumus ar, jei bus konfliktus, pranešti komandai reikalingą informaciją, perduoti gautas iš trenerių žinias, raginti treniruočių metu naujokus, padėti jiems greičiau įsijungti į komandą, perduoti patirtį jauniems krepšininkams”, – kalbėjo naujasis kapitonas A.Udras. 

Krepšininkas atskleidė, kad komandos draugų ir trenerių sprendimas jam nebuvo labai netikėtas, tuo pačiu jis atidavė duoklę du metus komandos kapitonu buvusiam Arminui Urbučiui.

„Puikus kapitono pavyzdys man yra Arminas. Jis turėjo svarų žodį, klausydavome jo, gaudavome daug patarimų. Mano patirtis karjeroje tokia, kad dažniausiai komandose, kuriose žaidžiau, kapitonu būdavo vyriausi žaidėjai. Jie daugiau šneka, perduoda sukauptą patirtį. Todėl tai, kad mane išrinko kapitonu, nebuvo netikėta, nes po Akeemo esu vyriausias komandoje. Smagu, kad komanda ir treneriai pasitiki manim”, - sakė A.Udras.

Be kapitono taip pat buvo išrinktas ir vicekapitonas, pavaduosiantis A.Udrą traumų ar ligos atveju. Juo tapo įžaidėjas Kristupas Žemaitis.

Savaitę besitreniruojantys „Šiauliai” rugpjūčio 26 d. sužais pirmąsias kontrolines rungtynes. Palangoje geltonieji susitiks su kelialapį į Ukrainos Superlygą iškovojusia Kamensko SC „Prometey” komanda.

LKL čempionato kovas „Šiauliai” pradės rugsėjo 22 d. rungtynėmis namuose su Kauno „Žalgiriu”.

< Atgal Spausdinti