„Šiaulių” klubo rėmėju išlieka prekybos ir pramogų centras „Saulės miestas”

„Šiaulių” klubo rėmėju išlieka prekybos ir pramogų centras „Saulės miestas”

  

Saulės miesto komandą ir toliau rems „Saulės miestas”. Klubo direktorius Mindaugas Žukauskas ir prekybos ir pramogų centro generalinė direktorė Dina Bunce dar metams pratęsė pernai prasidėjusį bendradarbiavimą.

Pasak „Saulės miesto” vadovės, šiuo bendradarbiavimu ne tik padedama stiprėti klubui, bet ir garsinamas pats miestas.

„Mums labai smagu prisidėti prie Šiaulių miesto vardo garsinimo ir paremti miesto krepšinio komandą. Jau antrus metus remiame krepšinio klubą “Šiauliai”, tikimės prisidėti prie komandos stiprėjimo. Kaip ir visi šiauliečiai aktyviai ją palaikome, dėl jos jaudinamės ir laukiame naujų komandos pergalių”, – sakė D.Bunce.

Savo ruožtu, „Šiaulių” klubo direktorius M.Žukauskas džiaugėsi tuo, išlaikytas Šiaulių mieste veiklą vykdančios bendrovės pasitikėjimas. 

„Ačiū „Saulės miestui” už nepasikeitusį tikėjimą mūsų organizacija. Smagu, kad geriausią mieste prekybos ir pramogų centrą ir toliau turėsime savo draugų tarpe. Tai rodo, kad judame teisinga linkme. Mums ypač svarbu, kad nuo miesto komandos nenusisuka mūsų mieste veiklą vykdantis verslas. Dirbdami kartu lengviau pasieksime savo užsibrėžtus tikslus”, – neabejojo krepšinio klubo vadovas. 

„Saulės miestas” – pačioje Šiaulių širdyje įsikūręs modernus prekybos centras, kur jaukioje ir komfortiškoje aplinkoje miestiečiai ras daugiau nei 100 stilingų parduotuvių, jaukių kavinių ir įvairias paslaugas teikiančių įmonių. Vasaros metu jame veikia Saulės terasa – laisvalaikio erdvė po atviru dangumi, kurioje vyksta įvairūs sporto ir pramoginiai renginiai, koncertuoja garsiausios šalies žvaigždės, todėl „Saulės miestas” tai ne tik patogiai įsigyjami reikalingi pirkiniai ar sutvarkomi kasdieniai reikalai, bet ir susitikimai su draugais ir smagiai praleistas laikas.

< Atgal Spausdinti