"Šiaulių" klubo pagalbininkams - rėmėjo setifikatai

"Šiaulių" klubo vadovas Mindaugas Žukauskas padėkojo ištikimiausiems ir naujiems komandos rėmėjams. Jiems įteikta po Rėmėjo sertifikatą.

Rėmėjo sertifikatus klubo vadovas įteikė per mačą su Utenos "Juventus". "Tai - išskirtiniai žmonės, kurių dėka Šiauliuose turime krepšinį", - sakė M.Žukauskas.

Vienas sertifikatas skirtas nuo pat klubo įkūrimo pradžios iki praėjusio rudens komandą rėmusios bendrovės "Šiaulių plentas" generaliniam direktoriui Juozui Aleksai. Jam skirtą sertifikatą atsiėmė ir perduos "Šiaulių plento" projektų direktorius Aivaras Mikšys, kurio šviesaus atminimo tėvas Algimantas Mikšys buvo ilgametis "Šiaulių" klubo prezidentas.

Kiti sertifikatai įteikti naujiems klubo rėmėjams. M.Žukauskas padėkojo buvusiam "Šiaulių" krepšininkui, o dabar bendrovei "Eirta" vadovaujančiam Tomui Balčiūnui, kuris per sunkmetį ištiesė komandai pagalbos ranką.

  Taip pat padėkota įmonės "Šiaulių metalo grupė" direktoriui Audriui Valančiui, bendrovės "Elitus" vadovui Egidijui Vasiliauskui.

Padėka įteikta Laisvūnui Vaičiūnui, kuris Radviliškyje subūrė 50 žmonių ir atvežė juos už simbolinį mokestį į "Šiaulių" rungtynes. L.Vaičiūnas tai pasižadėjo daryti iki sezono galo.

"Klubas dirbs ta linkme - vešimės žmones autobusais ir iš kitų rajonų. Galintiems susiorganizuoti autobusą iš Akmenės, Kelmės, Pakruojo, Joniškio ir Šiaulių rajonų ir atvežti sirgalius įleisime nemokamai", - sakė M.Žukauskas.

Foto: Gintaras ŠIUPARYS / "Lietuvos rytas"

< Atgal Spausdinti