"Šiaulių" ekipos popietė - su dviračių gamintojais

"Šiaulių" krepšininkai ketvirtadienio popietę praleido be kamuolio - susipažino su įmone "Baltik Vairas".

Po LKL ketvirtfinalio alinančios dvikovos su Klaipėdos "Neptūnu" šiauliečiai ketvirtadienį šiek tiek prasiblaškė - nuvažiavo į svečius pas didžiausią Baltijos šalyse dviračių gamintoją.

Bendrovės "Baltik Vairas" vykdantysis direktorius Žilvinas Dubosas ir gamybos vadovas Edmantas Jogaudas krepšininkų delegacijai parodė, kaip pagaminamas dviratis, pasakojo, iš kiek pasaulio šalių atvažiuoja detalės. Per ekskursiją po gamyklą "Šiaulių" ekipos žaidėjai sutiko ir pažįstamų veidų - krepšinio sirgalių.

"Šiaulių" kapitonas Gintaras Leonavičius išbandė dviračio dažytojo profesiją, o Rokas Giedraitis įsiprašė pasivažinėti keltuvu. Linksmai laiką leidę krepšininkai mobiliojo ryšio telefonais filmavo išvystus vaizdus, kad vėliau galėtų parodyti savo bičiuliams.

"Šiaulių" treneris Gediminas Petrauskas padėkojo šeimininkams už svetingumą, už prablaškytą nuotaiką po apmaudžios nesėkmės uostamiestyje. Komandos kapitonas G.Leonavičius įmonės vykdančiajam direktoriui Ž.Dubosui įteikė nuotrauką su triumfo BBL čempionate akimirka ir pakvietė sekmadienį apsilankyti antrosiose LKL ketvirtfinalio serijos rungtynėse.

Bendrovė "Baltik Vairas" ne vienerius metus yra krepšinio klubo "Šiaulių" rėmėjų būryje. Neseniai komandos legionierius Assemas Marei buvo pripažintas naudingiausiu žaidėju ir dovanų gavo šioje įmonėje pagamintą dviratį.

Gintaras ŠIUPARYS / "Lietuvos rytas"

 

 

 

 

 

Save

< Atgal Spausdinti