"Šiaulių" ekipa auksines pergales įamžino ąžuoliukais

"Šiaulių" krepšininkai linksma nata užbaigė 2015/2016 m. sezoną - dalyvavo atsisveikinimo vakarėlyje su krepšinio akademijos "Saulė" auklėtiniais.

Tai buvo paskutinė galimybė išvysti visą "Šiaulių" komandą, nes krepšininkai išvažiuoja atostogauti. Tad per antradienį įvykusią šventę buvo galima pasinaudoti proga ir paprašyti autografo, kartu nusifotografuoti, užduoti klausimą ar paspausti ranką ir padėkoti už gražią kovą.

Renginio pradžioje visus su sezono pabaiga pasveikino Šiaulių meras Artūras Visockas, "Šiaulių" klubo valdybos pirmininkas Alfonsas Armalas, "Šiaulių" klubo prezidentas Adomas Klimavičius, "Šiaulių" treneris Gediminas Petrauskas. Šiaulių meras A.Visockas padėkojo kovingiesiems krepšininkams už įspūdingas akimirkas ir vylėsi, kad pasibaigus vasarai į komandą sugrįš visi žaidėjai.

Po to buvo surengta keletas nuotaikingų konkursų, o pabaigai krepšinio akademijos "Saulės" auklėtiniai nusifotografavo su "Šiaulių" žaidėjais.

Renginys baigėsi lauke, kur krepšininkai pasodino tris ąžuoliukus auksinėms pergalėms BBL čempionate atminti. Greta buvo pasodinta ir eglė, kuri primins apie "Šiaulių" klubo ir krepšinio akademijos "Saulė" draugystę.

Foto: Gintaras ŠIUPARYS / "Lietuvos rytas"

 

Save

< Atgal Spausdinti